Opis delovnega mesta

Vas veseli delo s strankami in prodaja svežih, dišečih pekovskih izdelkov? Si želite biti del prijetne ekipe, za svoje delo pa dobro nagrajeni? Potem ste pravi za nas.

Podjetje Pekarstvo Center d.o.o. zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • PRODAJALEC V PEKARNI (m/ž)

  • priprava pekovskih izdelkov za prodajo – zlaganje na police, skrb za urejenost
  • prodala kruha, slanega in sladkega peciva
  • svetovanje strankam
  • skrb za čistočo delovnega okolja (police s hrano, delovni pult)

Pričakujemo:

  • izobrazba: vsaj osnovnošolska
  • znanje slovenskega jezika
  • prijaznost in veselje do dela s strankami

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • delo poteka izmensko
  • plačilo je 4,5€/h neto, za nočne izmene je plačilo 5€/h neto

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na e-mail pekarstvo.center@gmail.com

Lahko nas tudi pokličete za več informacij in za uskladitev termina za razgovor na tel. 068 604 074

Naslov delodajalca:

Pekarstvo Center d.o.o.

Trg MDB 11

1000 Ljubljana