Opis delovnega mesta

MIKROVIT DRUŽBA ZA IZDELAVO VIJAKOV IN KOVIC D.O.O. zaposli:

  • PRODAJNI REFERENT (m/ž)

  • KOMUNIKACIJA S STRANKMI, PREVZEMI IN POTRJEVANJE NAROČIL, PRAVOČASNA ODPREMA POTRJENIH NAROČIL – PRIPRAVA SPREMNIH DOKUMENTOV,… ZAŽELJENE SO DELOVNE IZKUŠNJE NA PODROČJU PRODAJE

Pričakujemo:

  • najmanj srednješolska izobrazba
  • delovne izkušnje 2 leti
  • Znanje jezikov:
    angleški jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro
    italijanski jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

Nudimo:

  • polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave: svojo vlogo pošljite po e-pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: DANILO ŽVOKELJ, telefon: 01 3657100, e-naslov: mikrovit@siol.net

Naslov delodajalca:

MIKROVIT DRUŽBA ZA IZDELAVO VIJAKOV IN KOVIC D.O.O.

GORIŠKA CESTA 29 C

5270 AJDOVŠČINA