Opis delovnega mesta

Podjetje PARADAJZ podjetje za proizvodnjo, trgovino, storitve in distribucijo d.o.o. zaposli:

  • PRODAJNI REFERENT (m/ž) – 2 delovna mesta

Opis del in nalog:

  • PRODAJA IZDELKOV OZIROMA PRIDELKOV PODJETJA
  • SAMOSTOJNO IN ODGOVORNO IZVAJANJE VSEH KOMERCIALNIH NALOG PO NAVODILU VODJE
  • ISKANJE NOVIH STRANK, SKRB ZA DOKUMENTACIJO (NAROČILA, KNJIŽENJE, RAČUNI)
  • IZVAJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU NADREJENEGA, KI SO V SKLADU Z IZOBRAZBO IN IZKUŠNJAMI

Pričakujemo:

  • znanje angleškega jezika
  • znanje hrvaškega jezika
  • znanje madžarskega jezika
  • znanje nemškega jezika
  • samostojnost, odgovornost, natančnost
  • poznavanje trgovinske zakonodaje in obvladovanje kalkulacije cen
  • poznavanje poslovnega bontona, veščine komercialnega poslovanja
  • komunikacije s strankami pozitivna naravnanost
  • timsko delo
  • delovne izkušnje 3 leta
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 3 mesece
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti, po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: BUKOVEC LIVIJA telefon: el. naslov: livija.bukovec@lust.si

PARADAJZ podjetje za proizvodnjo, trgovino, storitve in distribucijo d.o.o.

Renkovci 57 C

9224 TURNIŠČE