Opis delovnega mesta

GLUETEC, družba za trgovino in storitve, d.o.o. zaposli:

  • PRODAJNI REFERENT ZA SLOVENSKI TRG (m/ž)

  • Prodaja blaga. Delo v pisarni in na terenu. Skrb za obstoječe kupce. Iskanje novih kupcev. Pričakovani rezultati. Skrb za urejeno delovno okolje. Administracija. Lažja dela v skladišču.

Pričakujemo:

  • izobrazba: najmanj srednješolska
  • vozniško dovoljenje: B
  • 3 leta delovnih izkušenj
  • od kandidata-ke se pričakuje odgovornost, natančnost, urejenost, delovne izkušnje na terenu.
  • znanje tujega jezika: nemški ALI angleški jezik

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
  • ponujamo stimulativno plačilo, službeno vozilo, svojo pisarno, urejeno delovno okolje, majhen delovni tim, fleksibilnost.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: BENO BAGARI, e-naslov: beno.bagari@gluetec.si

Naslov delodajalca:

GLUETEC, družba za trgovino in storitve, d.o.o.

Plese 9

9000 MURSKA SOBOTA