Opis delovnega mesta

Podjetje Optispin d.o.o. k sodelovanju vabi novega sodelavca ali sodelavko:

  • PRODAJNIK za tuji trg, B2B segment

Si želite samostojnega dela? Imate veselje do on-line navezovanje stikov v poslovnem segmentu? Poslovna priložnost za vse, ki želite pridobivati nove poslovne partnerje v B2B segmentu. Podjetje Optispin d.o.o. širi svojo storitev na tuji trg (Srbija, Bosna in Hercegovina, Avstrija, Bolgarija, Madžarska, Slovaška…) in posledično išče posameznika z odličnimi spodobnostmi navezovanja stikov in proaktivnim pristopom do strank kot delovnih nalog. Dodatno nudi dobro strokovno podporo in možnost odličnega zaslužka.

Naloge in odgovornosti:

  • navezovanje stikov z novimi poslovnimi partnerji preko maila, telefona, LinkedIna… (B2B segment – telekomunikacija, poudarek na tuji trg),
  • doslednost v vzdrževanju odnosov s potencialnimi in obstoječimi poslovnimi parterji z namenom preoblikovanje prodajnih priložnosti v poslovno sodelovanje,
  • izvajanje prodajnih sestankov s potencialno novimi poslovnimi partnerji (On-line komunikacija),
  • vzdrževanje dolgoročnih odnosov ter podpora obstoječim poslovnim partnerjem.

Od kandidata pričakujemo:

  • proaktivni pristop do dela in do vzdrževanja stikov s strankami,
  • željo po samostojnem delu od doma (delo poteka za računalnikom, uporaba telefona) znotraj Start up ekipe, ki ceni individualni pristop posameznika in ciljno naravnanost,
  • odlične komunikacijske sposobnosti,
  • delo poteka v slovenskem in angleškem jeziku.

Delovno mesto ponuja:

  • samostojno razporejanje delovnega časa,
  • delo preko s.p.- ja (lahko kot dodaten projekt k vašim že obstoječim projektom ali pa 100% posvetitev temu projektu),
  • stimulativno plačilo,
  • delo od doma kjerkoli v Sloveniji (uporaba računalnika in telefona),
  • samostojno delo ob potrebnem uvodnem uvajanju,
  • strokovna podpora s strani sodelavcev.

Vse dodatne informacije in prijave za sodelovanje pošljite na e- naslov: polona@polonaromih.si

Več o podjetju:

Optispin d.o.o.: podjetje iz Ajdovčine.
Optispin je optimizacijska platforma, ki povezuje ponudnike telekomunikacijskih rešitev s potencialnimi novimi uporabniki. Slednjim podjetje nudi pomoč pri pridobivanju in izboru posamezniku prilagojenih ponudb različnih telekomunikacijskih operaterjev (telefon, internet, TV).