Opis delovnega mesta

Podjetje SWARCO LEA, oblikovanje, razvoj, proizvodnja in prodaja prikazovalnikov za prometne sisteme, d.o.o. zaposli:

  • PRODUKTNEGA VODJO – PRIPRAVNIKA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PREGLEDOVANJE RAZPISNE DOKUMENTACIJE
  • POMOČ PRI IZDELAVI DOKUMENTACIJE ZA NAŠE IZDELKE
  • PODPORA RAZVOJNIM IN NAROČNIŠKIM PROJEKTOM
  • TESTIRANJE IZDELKOV

Pričakujemo:

  • vsaj visokošolsko izobrazbo 1.stopnje smer elektrotehnika
  • znanje angleškega in nemškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • DOBRO TEHNIČNO OZADJE
  • IZKUŠNJE IZ PROGRAMIRANJA
  • POZNAVANJE KOMUNIKACIJSKE OPREME, WI-FI, GPRS, ZIGBEE,VGNEZDENIH SISTEMOV, WINDOWS PROGRAMSKO OKOLJE

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GOGALA NATALIJA telefon: 04 535 36 37 el. naslov: natalija.gogala@swarco.com

SWARCO LEA, oblikovanje, razvoj, proizvodnja in prodaja prikazovalnikov za prometne sisteme, d.o.o.

FINŽGARJEVA ULICA 1 A

4248 LESCE