Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o. zaposli nova sodelavca na prosto delovno mesto:

  • PROGRAMER (m/ž) – 2 delovni mesti

Opis del in nalog:

  • programiranje spletnih strani in spletnih trgovin

Pričakujemo:

  • obvezno znanje programskih jezikov za izdelovanje spletnih strani in trgovin
  • poznavanje WordPress in Woocomerce platforme.
  • izkušnje z Google Analytic in Google Ads.
  • samoiniciativnost
  • hitro učenje
  • smisel za posel

Nudimo:

  • urno postavko 6,5 – 8,5 EUR/h neto (odvisno od predhodnih delovnih izkušenj)
  • prijetno delovno okolje, brez pritiskov ter možnost dela na dodatnih zanimivih projektih
  • dodatno nagrajevanje
  • dopoldansko delo
  • trajanje zaposlitve: projektno ali za daljše obdobje (po dogovoru)

Število prostih delovnih mest: 2

Na prijavo za prosti delovni mesti so vabljeni tudi kandidati z nekoliko manj izkušenj!

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na Elektronski naslov: info@online-slovenija.si oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:

g. Tilen Repar, tel. 031 868 555

Več informacij o delovnem mestu lahko dobite preko e-maila: info@online-slovenija.si

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova