Opis delovnega mesta

Bourns, Inc, eden od največjih proizvajalcev elektronskih komponent, zaščitnih vezij, magnetnih in uporovnih izdelkov ter senzorjev in kontrol. Multinacionalka zaposluje preko 6.000 zaposlenih v 21 državah. Bourns d.o.o. Žužemberk je del te korporacije, in proizvaja prenapetostne keramične zaščitne komponente in zaščite proti EMI in RFI motnjam. Glavni produkt je varistor.

V svoj kolektiv vabimo večje število delavcev za delo v proizvodnji:

  • PROIZVODNI DELAVEC (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • delo poteka v proizvodnji,
  • izvajanje ročnih in strojnih del skladno veljavnimi predpisi,
  • izvajanje termičnih operacij,
  • izvajanje procesne kontrole,
  • skrb za doseganje zastavljenih normativov.

Pričakujemo:

  • zanesljivost
  • veselje do dela v proizvodnji

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju
  • dvoizmensko delo
  • delo v prijetnem kolektivu

Naša kultura je skupek praks, procesov in interakcij, ki tvorijo naše delovno okolje:

  • spoštovanje naše dediščine in zaščita naše blagovne znamke
  • spoštovanje strank – spoštovanje zaposlenih
  • močna osebna zavzetost– “misli in deluj kot lastnik”
  • poslovne prakse, ki jih vodijo visoki standardi in vrednote
  • timsko delo, zaupanje, sodelovanje in pozitivni odnosi
  • odprta in iskrena komunikacija
  • aktivno spodbujanje drug drugega za skupni uspeh
  • močna osredotočenost na nenehne izboljšave povsod
  • usmerjeni v rezultate

Vabimo vas, da nam pošljete svojo prijavo na elektronski naslov: ✉  bsedzaposlitve@bourns.com

Naslov delodajalca:

Bourns d.o.o., Žužemberk

Grajski trg 15

8360 Žužemberk

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Bourns d.o.o., Žužemberk