Opis delovnega mesta

Vas veseli delo s stroji in orodji? Si želite zaposlitve pri uspešnem podjetju iz avtomobilske industrije? V kolikor lahko na eno, ali še bolje, obe vprašanji odgovorite pritrdilno, vas vabim k prijavi za razpisano delovno mesto:

  • PROIZVODNI DELAVEC (m/ž)

Opis del in nalog:

  • manj zahtevna monterska dela,
  • izvajanje kontrolnih aktivnosti po dokumentaciji in navodilih vodje,
  • skrb za prvi nivo vzdrževanja strojev, naprav in priprav,
  • manj zahtevno nastavljanje orodij in priprav,
  • skeniranje materialov, izdelkov in izpis etiket,
  • upoštevanje postopkov in navodil varstva pri delu, požarne varnosti in okolja,
  • druga dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • zaključeno vsaj II. stopnjo izobrazbe,
  • pripravljenost na večizmensko delo,
  • natančnost in odgovornost.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja in dolgoročne zaposlitve,
  • takojšnji pričetek z delom,
  • urejeno in prijetno delovno okolje,
  • mesečno stimulativno plačilo.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, pokličite za razgovor oz. jo oddajte na spodnji povezavi.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: NINA PAPEŽ, telefon: 051 613 526, e-naslov: nina.papez@kariera.si

Naslov delodajalca:

KARIERA d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Kariera d.o.o.

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.