Opis delovnega mesta

Podjetje AKRIPOL proizvodnja in predelava polimerov, d.o.o.  zaposli:

  • DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

  • UPRAVLJANJE, KONTROLIRANJE IN SKRB ZA FUNKCIONALNOST STROJEV IN NAPRAV, ZAUPANIH MU PRI DELU. . ODPIRANJE KALUPOV, PRIPRAVA IN NAPELJEVANJE PVC PROFILA, NAPELJEVANJE MONOFILAMENTA, SESTAVA KALUPA, NALIVANJE KALUPA, KALIBRIRANJE, VLAGANJE IN ODLAGANJE KALUPA V REGAL, NABIRANJE ZAGOZD, KLASIRANJE PLOŠČ, OBLEPLJANJE PLOŠČ, PREGLED STEKEL.

Pričakujemo:

  • IZOBRAZBA: osnovnošolska
  • zaposlimo 5 novih sodelavcev

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • dopoldanski delovni čas
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja

Način prijave:

  • svojo prijavo pošljite po e-pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  KRAMŽAR TANJA telefon: 030 610 611, 07 34-81-600 el. naslov: tanja.kramzar@akripol.si

Naslov delodajalca:

AKRIPOL proizvodnja in predelava polimerov, d.o.o.

Prijateljeva cesta 11

8210 TREBNJE