Opis delovnega mesta

Postelja d.o.o. išče osebo za nedoločen delovni čas!

  • PROIZVODNI DELAVEC – SKLADIŠČNIK (m/ž)

O PODJETJU:

Smo podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, dodatno pa izvajamo tudi dodatne tapetniške storitve. Izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • delo poteka v proizvodnji ležišč in posteljnine
  • pomoč pri raznovrstnih opravilih v proizvodnji ležišč in posteljnine ter pomoč pri skladiščenju ležišč in posteljnine
  • priprava repro materialov za proizvodnjo ležišč in posteljnine
  • oblačenje, pakiranje ležišč in posteljnine
  • urejanje proizvodnje in materialov
  • delo zajema tudi delovne naloge od priprave repro materialov, sodelovanja pri pripravi ležišč do dela na linijah za izdelavo ležišč, zlaganja in pakiranja le teh
  • skladiščenje ležišč

NUDIMO:

  • delo za nedoločen čas (s poskusno dobo 6 mesecev)
  • možnost napredovanja
  • dopoldanski delovni čas

PRIČAKUJEMO:

  • možnost timskega dela
  • vozniški izpit kategorije B/B1
  • dobro je, če že imate izkušnje v proizvodnji, lahko pa ste tudi začetnik in trenutno delate nekaj povsem drugega
  • najbolj pomembno je, da ste predvsem ročno spretni, odgovorni in zanesljivi, ostalih potrebnih znanj vas bomo naučili

LOKACIJA DELA: Gorenjska regija (Begunje na gorenjskem)

KAKO SE PRIJAVITI?

Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti na racunovodstvo@postelja.com ali nas kontaktirajo na telefonsko številko 04 53 25 770

Več o podjetju na spletni strani: https://www.postelja.com/