Opis delovnega mesta

Podjetje MORFEJ SKUPINA, projektiranje, gradbeništvo, storitve, d.o.o. zaposli:

  • PROJEKTANTA – ARHITEKTA (m/ž)

  • ARHITEKTURNO IN GRADBENO PROJEKTIRANJE OBJEKTOV, OBVEZNO DOBRO ZNANJE ARCHICAD-A

Pričakujemo:

  • najmanj visokošolsko izobrazbe 1.stopnje smer arhitektura
  • dobro računalniško znanje, ArchiCAD
  • znanje slovenskega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • 1 leto delovnih izkušenj

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 3 mesecev s poskusno dobo
  • polni delovni čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali po pošti ali naj kandidati pokličejo za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: OGRIZEK BOŠTJAN telefon: 03 6209820, 040 933336 el. naslov: bostjan@morfej.si

MORFEJ SKUPINA, projektiranje, gradbeništvo, storitve, d.o.o.

CELJSKA CESTA 7

3250 ROGAŠKA SLATINA