Opis delovnega mesta

Podjetje GRADIS BIRO ZA PROJEKTIRANJE MARIBOR D.O.O. zaposli:

  • PROJEKTANT GRADBENIH KONSTRUKCIJ (m/ž)

  • KONSTRUIRANJE GRADBENIH OBJEKTOV; SODELOVANJE V PROJEKTNEM TIMU; POZNAVANJE PROGRAMSKIH JEZIKOV: AUTOCAD, ALLPLAN, SOFICAD, PLAXIS, CUBUS, MODELIRANJE V 3D
  • zaposlimo 2 nova sodelavca

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Gradbeništvo
  • samoiniciativnost; občutek za timsko delo; delo v multikulturnem okolju

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GA. ANJA   telefon: 02 250 68 30 el. naslov: biro@gradis-bp.si

Naslov delodajalca:

GRADIS BIRO ZA PROJEKTIRANJE MARIBOR D.O.O.

LAVRIČEVA ULICA 3

2000 MARIBOR