Opis delovnega mesta

Vas veseli razgibano delo in komunikacija z ljudmi? Spremljate razvoj mobilne tehnologije in želite postati del uspešne zgodbe enega največjih telekomunikacijskih podjetij? Za našega naročnika iščemo:

  • KOMUNIKATIVNEGA PROMOTORJA oz. PROMOTORKO

Lokacije dela: Ljubljana, Kranj, Maribor, Murska Sobota, Celje, Novo mesto, Koper, Nova Gorica.

Opis delovnega mesta:

  • aktivno predstavljanje blagovne znamke v poslovalnici
  • povečanje prepoznavnosti izdelkov mobilne telefonije in načinov njihove uporabe
  • pospeševanje prodaje izdelkov v posamezni poslovalnici
  • zbiranje podatkov prodaje in poročanje nadrejeni osebi
  • druga dela po navodilih nadrejene osebe

Nudimo:

  • redno zaposlitev za določen čas
  • stimulativno plačilo
  • dinamično delovno okolje in delo v prijetnem, timsko usmerjenem kolektivu
  • redna izobraževanja in usposabljanja na delovnem mestu

Pričakujemo:

  • komunikativne, odločne, energične in samoiniciativne promotorje, ki radi delajo z ljudmi
  • dokončano izobrazbo vsaj V. stopnje
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj

Vse, ki ste se v oglasu prepoznali, vas vabimo, da pošljete prijavo na prosto delovno mesto s pripisom „PROMOTOR/PROMOTORKA“ na melita.ursic@manpower.si ali pokličete na telefonsko številko 01 56 00 681.