Opis delovnega mesta

Dobrovita d.o.o. zaposli:

  • RAČUNOVODJA (m/ž)

opis del in nalog:

Medse bomo sprejeli komunikativne, pozitivno naravnane in odgovorne ljudi, ki imajo pri delu v računovodskem segmentu že vsaj 5 let izkušenj in so pri opravljanju takšne vrste dela samostojni.

  • finančno-računovodsko evidentiranje poslovnih dogodkov
  • upravljanje z računovodskimi informacijami glavne in pomožnih poslovnih knjig
  • pomoč pri posodabljanju poslovnih procesov
  • priprava informacij za finančne analize, plane in poročila notranjim in zunanjim deležnikom
  • sodelovanje pri knjigovodskem nadzoru, evidentiranje, usklajevanje
  • vodenje glavne knjige in pomožnih evidenc
  • spremljanje predpisov s področja računovodstva, financ in davčnega področja
  • pripravljanje mesečnih bilanc
  • osnovno poznavanje poročanja v kontrolingu
  • sodelovanje z internimi in eksternimi revizorji.

Pričakujemo:

  • višješolsko izobrazbo ekonomske ali podobne smeri
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu
  • vodstvene sposobnosti
  • dobro poznavanje knjigovodstva
  • razumevanje procesov poslovanja podjetja
  • govorno in pisno znanje slovenskega jezika
  • izpit B kategorije in lasten prevoz
  • znanje in samostojno uporabo programa Panteon
  • napredno poznavanje Microsoft Office računalniških orodij (predvsem Excel)
  • željo po stalnem izobraževanju in konstantnem napredku
  • sposobnost dela v timu

Nudimo:

  • priložnost samostojnega dela
  • odgovorno in dinamično delo v prijetnem kolektivu
  • možnosti dodatnega izobraževanja in napredovanja
  • možnost dolgoročnega sodelovanja/zaposlitve
  • poskusno delo traja 3 mesece
  • zaposlitev za določen čas enega leta z željo po dolgoročni zaposlitvi oziroma sodelovanju
  • delo od ponedeljka do petka v dopoldanskem času
  • možnost zaposlitve oseb s statusom invalida
  • plačilo po dogovoru

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MAŠA CESAR el. naslov: zaposlitev@dobrovita.com

Naslov delodajalca:

Dobrovita d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net