Opis delovnega mesta

Podjetje ČARLI JB gostinstvo, trgovina in storitve d.o.o. – RESTAVRACIJA MOST – v Ljubljani zaposli:

  • VEČ DELAVCEV V GOSTINSTVU (m/ž)

Nahajamo se v središču mesta, na čudoviti lokaciji tik ob Mesarskem mostu.

Pridružite se naši prijetni ekipi kot:

HOSTESA:

  • privabljanje gostov, opisovanje ponudbe
  • sprejem gostov,  razporejanje gostov
  • pomoč ostalemu osebju
  • animacija gostov
  •  znanje vsaj dveh tujih jezikov

ŠANKIST:

  •  delo v šanku
  • pomivanje kozarcev
  •  priprava topih napitkov (kave, čaji)
  •  priprava pijač

KUHARSKI POMOČNIK:

  • pomivanje posode
  • enostavna pomožna dela v kuhinji
  • čiščenje delovnih površin in sredstev, opreme in prostorov
  • po potrebi pomoč pri drugih delih v kuhinji

NATAKAR:

  •  sprejemanje in razporejanje gostov
  •  svetovanje gostom pri izbiri hrane in pijače
  •  opravljanje blagajniških del in nalog
  • ustrezno informiranje in reševanje reklamacij gostov

KUHAR:

  • priprava jedi
  • pomoč pri pripravi jedilnikov
  • skrb za kakovost in ustreznost pripravljene hrane
  • konstantno spremljanje in izboljšanje kvalitete storitev

OD GOSTINSKIH DELAVCEV pričakujemo:

  • pozitivna naravnanost
  • odgovornost, vestnost
  • veselje do timskega dela
  • urejenost, natančnost
  • veselje do dela z ljudmi

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • čas in oblika zaposlitve je stvar dogovora

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po  e- pošti  most@t-2.net  Opis dosedanjih delovnih izkušenj ob prijavi je zaželjen. Za prijavo lahko tudi pokličete na  041 686 676 (g. Borut Zupančič )

Kontaktna oseba: Za več informacij pokliče 041 686 676 (g. Borut)

Naslov delodajalca:

ČARLI JB gostinstvo, trgovina in storitve d.o.o.

Petkovškovo nabrežje 21

1000 Ljubljana

Obiščite nas na spletu: http://www.restavracija-most.si/index.php/sl/

Več o ČARLI JB gostinstvo, trgovina in storitve d.o.o.

Nahajamo se poleg Mesarskega mostu nasproti ljubljanske tržnice.
Samo kratek sprehod od PH Kapitelj, PH, Kongresni trg in Prešernovega trga.