Opis delovnega mesta

BeeIN je ponudnik digitalnih storitev namenjenih industriji. Omrežje pete generacije ali 5G bo v naslednjem desetletju eden izmed najpomembnejših gradnikov digitalnega gospodarstva in družbe. V BeeINu iščemo strokovnjake s predhodnimi izkušnjami pri gradnji omrežij 4G/5G, ki bodo ta potencial iz načrtov na mizi pomagali prenesti v industrijsko realnost.

V našem mladem in hitro rastočem podjetju iščemo strastnega, ambicioznega in energičnega razvijalca posla, ki bi se nam rad pridružil na naši poti proti digitalizirani in zeleni prihodnost.

  • RAZVIJALEC POSLA – BUSINESS DEVELOPER (m/ž)

Iščemo predanega sodelavca z veliko željo in strastjo razvijati nove kupce in posle v izbranih industrijskih vertikalah.
S svojimi izkušnjami in predanostjo boste pripravljali in uresničevali učinkovito prodajno strategijo na izbranih industrijskih vertikalah, elektroenergetika, logistika in pametne tovarne.

Opis delovnih nalog

  •  razvijanje in izvajanje prodajne strategije,
  •  razvijanje strateške rasti, ki je usmerjano tako na poslovni rezultat, kot tudi zadovoljstvo strank,
  • izvajanje raziskav v smislu opredelitve potreb kupcev in potenciala trga,
  • odkrivanje novih poslovnih priložnosti tako pri novih, kot pri obstoječih strankah
  •  vpeljava novi produktov in rešitev na trg,
  •  razvoj in vpeljava novih poslovnih modelov,
  • sodelovanje pri kreiranju cenovne politike.

Pričakujemo

  • končana VI. Stopnja izobrazbe smeri elektrotehnike ali drugega podobnega področja,
  • 5 let delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • poznavanje področij elektroenergetika/pametna omrežja, logistika ter proizvodnja / pametne tovarne,
  •  inovativnost in kreativnost,
  • komunikativnost, vztrajnost, visoka motiviranost,
  • pripravljenost za izzive,
  • pogajalske sposobnosti,
  • tekoče znanje slovenščine in angleščine (govorno in pisno).

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo,
  • delo v kreativnem delovnem okolju in majhni ekipi,
  • fleksibilno delovno okolje,
  • možnost razvoja osebnih potencialov,
  • osebni bonus in bonus podjetja.

Način prijave: svojo vlogo pošljite po e- pošti na Pia.Romih@beein.si

Kontaktna oseba: ga. Pia Romih

Naslov delodajalca:

BeeIN, d.o.o.

Ljubljanska cesta 24a

4000 Kranj

Več o BeeIN, d.o.o.

Poslovne vrednosti digitalizacije industrijskih procesov ne ustvarjajo zgolj posamična aplikacija, programska platforma ali povezljivost naslednje generacije. BeeIN v sodelovanju s partnerji sestavi vse delčke sestavljanke, ki SKUPAJ odprejo vrata do priložnosti za razvoj VAŠIH inovacij in nadaljno rast.