Opis delovnega mesta

Podjetje Urban Group d.o.o. zaposli:

  • RECEPTOR / NATAKAR (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje del na recepciji
  • delo v strežbi
  • sprejem in odjava gostov, rezervacije
  • komunikacija z gosti, svetovanje, pomoč, organizacija dodatnih storitev
  • blagajniško poslovanje
  • izvajanje in organiziranje dodatnih storitev za potrebe in na željo gosta

Kaj pričakujemo:

  • formalna izobrazba ni potrebna
  • delovne izkušnje: na recepciji ali v strežbi
  • komunikativnost, prilagodljivost, pripravljenost za delo v ekipi, prijaznost, poštenost in vestnost pri delu, gostoljubnost
  • računalniško pismenost
  • znanje tujega jezika: angleščina je pogoj, dodatna znanja so prednost

Kaj ponujamo:

  • delo v dinamičnem in prijetnem delovnem okolju
  • možnost kariernega razvoja
  • delo za določen čas z dvomesečnim poskusnim delom

Prijave sprejemamo v elektronski obliki na: sales@urbanhotel.si

Kontaktna oseba za dodatna vprašanja glede zaposlitve je ga. Špela Mencinger.

Naslov delodajalca:

URBAN GROUP d.o.o.

Dolenjska cesta 242C

Ljubljana

Obiščite nas tudi na: https://www.urbanhotel.si