Opis delovnega mesta

Podjetje HOTELI IN TURIZEM ROGAŠKA, d.o.o. zaposli:

  • RECEPTOR V HOTELU (m/ž)

  • delo poteka v Grand  hotelu Donat Superior, ki sodi s svojo široko kakovostno ponudbo v sam vrh slovenske hotelirske dejavnosti
  • sprejem in potrjevanje rezervacij (osebno, po telefonu, mailu,…)
  • posredovanje informacij o hotelski ponudbi in storitvah
  • prodaja hotelskih storitev
  • sprejem gostov
  • pomoč pri nošenju prtljage
  • obračun hotelskih storitev in izstavljanje računov

Pričakujemo:

  • prednost imajo kandidati z znanjem italijanskega in/ ali ruskega jezika
  •  zaželjene so delovne izkušnje – niso pa pogoj

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • lahko tudi delo preko s.p. ali študentske napotnice

Način prijave: Vloge za prijavo poslati po elektronski pošti na naslov e- naslov: bianka.matul@ss-mb.si

Kontaktna oseba: ga. Bianka: bianka.matul@ss-mb.si

Naslov delodajalca:

HOTELI IN TURIZEM ROGAŠKA, d.o.o.

DUNAJSKA CESTA 107

1000 LJUBLJANA

Obiščite nas na spletu: http://www.ghdonat.com/

Več o Grand hotel Donat

Grand hotel Donat Superior se nahaja v samem osrčju Rogaške Slatine, v Evropi poznani predvsem po edinstvenih zdravilnih lastnostih naravne mineralne vode Donat, bogate z magnezijem.

Grand hotel Donat Superior sodi s svojo široko kakovostno ponudbo, z jezikovno podkovanim kadrom in s profesionalnim osebnim pristopom, v sam vrh slovenske hotelirske dejavnosti.