Opis delovnega mesta

V podjetju HYPEX d.o.o. razpisujemo prosto delovno mesto:

  • REFENENT V PRODAJI ZA VNAŠANJE NAROČIL (m/ž)

Opis delovnega mesta:

• vnašanje naročil
• komunikacija s strankami
• ostala administrativna dela
• delo poteka na sedežu podjetja

Pričakujemo:

• pričakujemo samoiniciativno, organizirano, natančno osebo
• odlično pisno in govorno izražanje
• zaželjeno znanje dveh tujih jezikov (angleščina, nemščina)
• aktivno znanje angleškega jezika (pisno in govorno)
• prednost imajo kandidati/ke, ki poleg angleščine uporabljajo tudi nemški jezik
• usposobljenost za delo z osebnim računalnikom
• tehnično znanje ni pogoj za razpisano delovno mesto

Nudimo:

• zaposlitev za nedoločen čas
• stimulativno plačilo
• urejeno delovno okolje
• dinamično delo v kreativnem in perspektivnem delovnem okolju
• priložnost za graditev in razvijanje kariere
• redno izobraževanje in usposabljanje na strokovnem področju

Dejstva, ki nas odlikujejo:

  • na trgu smo pristni že 28 let
  • konstantno beležimo svojo poslovno rast
  • nizka fluktuacija kadrov
  • izvažamo v tujino
  • smo tehnološko napredno podjetje
  • smo proizvajalci opreme za industrijsko avtomatizacijo

Vse zainteresirane vabimo k prijavi na email  zaposlitev@hypex.si ali preko direktne povezave na strani podjetja: https://hypex.si/sl/index/viewjob/id/26

V naš kolektiv sprejemamo vse, ki si željio kakovostno delati in za to biti kakovostno plačani.
PRIDRUŽITE SE NAM!

Obiščite nas tudi na www.hypex.si

HYPEX, d.o.o.
Alpska cesta 43
4248 Lesce

Več o HYPEX d.o.o.

Podjetje HYPEX d.o.o. je proizvodno-trgovsko podjetje v zasebni lasti, ustanovljeno leta 1990. Pred leti smo zgradili sodoben poslovno proizvodni center v industrijski coni v Lescah, kjer je poleg poslovnih prostorov tudi veleprodajna trgovina, skladišča ter obrat proizvodnje.

Proizvodno-prodajni program smo v zadnjem času razširili, tako da danes nudimo veliko izbiro elementov industrijske avtomatizacije in industrijske opreme za strojograditelje, vzdrževalce, inštalaterje in obrtnike tako doma kot v tujini.