Opis delovnega mesta

Podjetje AVTOTRADE D.O.O., DRUŽBA ZA POPRAVILO AVTOMOBILOV IN TRGOVINO Z AVTOMOBILI, STROJI IN REZERVNIMI DELI

 zaposli:

  • Referent administracije na tehničnih pregledih (m/ž)

  • REGISTRACIJA VOZIL, SKLEPANJE ZAVAROVANJ, UREJANJE EVIDENC IN ARHIVOV, OPRAVLJANJE VSEH DEL PO NAVODILIH NADREJENEGA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna
  • vozniški izpit B kategorije
  • Prijazen in strokoven odnos do strank, samoiniciativnost, komunikativnost, željena dodatna znanja: opravljen izpit ZUP in izpit za referenta tehničnih pregledov.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za čas 24 mesecev
  • večizmensko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  ✉ MATIC BAJC, e-naslov: matic@avtotrade.si

AVTOTRADE D.O.O., DRUŽBA ZA POPRAVILO AVTOMOBILOV IN TRGOVINO Z AVTOMOBILI, STROJI IN REZERVNIMI DELI, VRHNIKA