Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O. zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • SERVISER (m/ž)

Opis del in nalog:

  • opravljanje zagonov
  • opravljanje rednih servisov
  • opravljanje izrednih servisov (reklamacij)
  • planiranje ter priprava terminskih planov za opravljanje zagonov ter servisov
  • vsakodnevna priprava poročila o opravljenih servisnih storitvah ter zagonih
  • sprotno, vsakodnevno obveščanje strank o terminu zagona ali servisa
  • prevzemanje klicev strank in reševanje reklamacij s podajanjem ustreznih informacij in napotkov
  • redno izobraževanje na področju delovanja ogrevalnih naprav podjetja
  • pomoč in podpora končnim uporabnikom
  • pomoč pri šolanju novih serviserjev in monterjev
  • skrb in odgovorno ravnanje s servisnimi vozili
  • izstavljanje računov in potrdil za opravljene storitve
  • prinašanje gotovine na podjetje enkrat tedensko
  • komunikacija in pomoč zunanjim izvajalcem servisnih storitev
  • mentorstvo novim članom servisne skupine
  • druga dela povezana s skrbjo za pravilno delovanje kotlov pri končnih uporabnikih
  • nadomeščanje in prevzem odgovornosti vodje servisa, v času njegove odsotnosti

Pričakujemo:

  • zahtevana izobrazba (stopnja, smer): IV. stopnja strojne, elektrotehnične ali druge ustrezne smeri
  • delovne izkušnje:  3 leta
  • potrebna znanja:  vozniški izpit B kategorije, ustrezna tehnična znanja
  • sposobnosti:  fleksibilnost in pripravljenost za potovanja, prilagodljivost na fleksibilen delovni čas

Odgovornosti:

  • za vestno ravnanje z servisnimi vozili
  • za gotovinske iztržke od storitev
  • za zadovoljstvo strank na področju servisnih storitev

Nudimo:  Delo preko lastnega s.p – ja. S področja goriške (Tolmin, Bovec) regije k sodelovanju vabimo kandidate, ki so pripravljeni prevzeti kompletno servisno podporo v njihovi regiji. Prihodek za opravljen Redni letni servis cca 80€ + DDV. Potreben čas 1,5 – 2 uri. Na dan se povprečno lahko opravi 3-5 rednih letnih servisov. Pogoj za sodelovanje so predhodne izkušnje na področju el. inštalacij ogrevalnih sistemov oz. servisiranja ogrevalnih sistemov.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na naslov: zaposlitev.valtis@gmail.com  Za več informacij ali prijavo na prosto delovno mesto lahko pokličite g. Mateja na tel. 031 458 142

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Več o podjetju si lahko ogledate na povezavi: https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR

Delo poteka v Primorski in Goriški regiji.

Več o Valtis d.o.o.

Valtis d.o.o. je podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje - posebej so specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju doma.