Opis delovnega mesta

Podjetje ALOIS DALLMAYR AUTOMATEN-SERVICE, DRUŽBA ZA SERVIS AVTOMATOV, D.O.O. zaposli:

  • SERVISER PRODAJNIH AVTOMATOV – PODROČJE GORENJSKE (m/ž)

  • PRIPRAVA IN SERVISIRANJE PRODAJNIH AVTOMATOV NA SEDEŽU PODJETJA IN NA TERENU; SERVISNA, POPRAVILNA IN VZDRŽEVALNA DELA NA AVTOMATIH; PREDELAVA AVTOMATOV (VRJENJE, REZANJE, KOVIČENJE); SKRB ZA ČISTOČO IN UREJENOST TER BREZHIBNO DELOVANJE AVTOMATOV; SKRB ZA ZADOVOLJSTVO STRANK; SPREMLJANJE EVIDENC V POVEZAVI Z DELOM

Pričakujemo:

  • izobrazba: Srednja strokovna, srednja splošna, Elektronika in avtomatizacija
  • vozniški izpit B kategorije
  • TOČNOST, ZANESLJIVOST, NATANČNOST IN SAMOSTOJNOST PRI DELU; KOMUNIKATIVNOST; POZNAVANJE STROJNE OPREME; VESELJE DO TEHNIČNEGA IN VZDRŽEVALNEGA DELA; ROČNE SPRETNOSTI; TEHNIČNA NADARJENOST IN ODGOVORNOST DO ČISTOČE; ODLIČNO ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA; PREDNOST IMAJO KANDIDATI Z IZOBRAZBO STROJNE ALI ELEKTROTEHNIČNE SMERI.K PRIJAVI NA PROSTO DELOVNO MESTO PRILOŽITE POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mes.
  • PO IZTEKU POGODBE ZA DOLOČEN ČAS MOŽNOST SKLENITVE NOVE POGODBE ZA NDČ.
  • NUDIMO ODLIČEN DELOVNI ČAS OD PONEDELJKA DO PETKA OD 06:00 DO 14:00 URE; PRIJAZNO DELOVNO OKOLJE; RAZGIBANO DELO S TEMELJITIM UVAJANJEM V DELOVNI PROCES.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 BRITA SODJA, telefon: 04 583 52 52, e-naslov: zaposlitev[at]dallmayr.si
Naslov: ULICA HEROJA VERDNIKA 22, 4270 JESENICE

ALOIS DALLMAYR AUTOMATEN-SERVICE, DRUŽBA ZA SERVIS AVTOMATOV, D.O.O.

ULICA HEROJA VERDNIKA 22

4270 JESENICE