Opis delovnega mesta

Ste odgovorni in znate koordinirati svoje delovne zadolžitve? Ste organizirani in znate prevzeti vodenje različnih delovnih procesov?

Vodilni svetovni proizvajalec medicinske endoskopske opreme, v svoje vrste vabi novega sodelavca, ki bo z njihovo pomočjo postal strokovnjak za servisiranje medicinske opreme, na delovnem mestu:

  • SERVISNI INŽENIR (m/ž)

  • Vodenje servisnega postopka aparata od prijave napake do zaključka popravila,
  • diagnostika napak,
  • vhodni pregled okvarjene enote,
  • skrb za nadomestne aparate,
  • zagotavljanje ustreznih pogojev za delo po internih smernicah,
  • preventivni pregledi opreme na terenu,
  • pomoč preostali ekipi pri montaži in reklamacijah,
  • vodenje evidence obvestil po navodilih matičnega podjetja,
  • pošiljanje varnostnih obvestil strankam.

Pričakujemo:

  • Zaključeno najmanj univerzitetno ali srednjo izobrazbo tehnične smeri (strojna, elektro, mehatronika),
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • poznavanje programov Microsoft Office,
  • zanimanje za tehniko in medicino,
  • sposobnost hitrega učenja,
  • pripravljenost na dnevno mobilnost po Sloveniji (občasno v manjšem obsegu v tujini zaradi izobraževanj),
  • pozitivno naravnanost do sprememb,
  • samostojnost pri prepoznavanju in reševanju problemov.

Nudimo:

  • Priložnost za delo v skupini visoko motiviranih strokovnjakov,
  • dinamično delo,
  • možnost osebnega in kariernega razvoja,
  • stimulativno in konkurenčno plačilo,
  • delo v mladi ekipi sodelavcev z odkritimi odnosi.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, pokličite za razgovor oz. jo oddajte na spodnji povezavi.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, da ste oglas zasledili na inzaposlitev.net

Kontaktna oseba: SARA ANTOLIN, telefon: 031 809 911, e-naslov: sara.antolin@kariera.si

Naslov delodajalca:

KARIERA d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Kariera d.o.o.

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.