Opis delovnega mesta

V priznanem podjetju Čistilnica Jerman, Mateja Jerman Likar s.p.,na lokaciji Dunajska 421, Ljubljana-Črnuče iščemo osebo za likanje in poobdelavo konfekcije (suknjiči, hlače, krila, poročne obleke…) ter manjša šiviljska popravila:

  • ŠIVILJA – LIKARICA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • odgovorni boste za lepo zlikan izdelek
  • opazovanje vseh morebitnih šiviljskih pomankljivosti
  • opazovanje morebitnih madežev
  • ustrezno označevanje

Pričakujemo:

  • izkušnje v stroki šiviljstva oziroma likanja konfekcje in/ ali na likalnih lutkah
  • poznavanje materialov
  • znanje likanja konfekcijskih izdelkov
  • odprtost, prijaznost, odgovornost
  • pripravljenost na delovne obremenitve ter delo v skupini
  • poznavanje programa word ter interneta

Nudimo:

  • strokovni razvoj
  • zagotovljeno delovno mesto
  • prijetno delovno okolje
  • dinamično in ustvarjalno delo
  • plačilo po dogovoru glede na vaše delovne izkušnje in znanja
  • 40-urni delovnik, od ponedeljka do petka, sobote in nedelje prosto
  • opravljanje nadur po svoji želji – plačane nadure po dogovorjeni postavki

Prednost bodo imeli kandiati s tekstilno izobrazbo oziroma poklicem šivilje, z izkušnjami, voljo do učenja, nasmejanostjo, pozitivnostjo in dobro voljo.

Z izbranim kandidatom / kandidatko bomo delovno razmerje sklenili za določen čas z možnostjo kasnejše
sklenitve za nedoločen čas. V postopku izbire bomo s primernimi kandidati/kandidatkami opravili tudi praktični preizkus znanj oziroma sposobnosti. Zagotavljamo vam zaupno obdelavo vlog.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti: mateja.cistilnica@siol.net

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ga. Mateja Jerman 031 370 340

Naslov delodajalca:

Čistilnica Jerman, Mateja Jerman Likar s.p.,

Dunajska 421

1231 Ljubljana Črnuče

Več o Čistilnica Jerman

Smo ena izmed redkih čistilnic v Sloveniji, kjer stranke obravnavamo individualno. Specializirani smo za nego fine konfekcije višjega cenovnega razreda, svetujemo strankam glede nege njihovih izdelkov ter zelo poudarjamo osebni pristop do strank, natančnost ter individualnost.
Naša vizija je delati dobro in kakovostno ter s celostno oskrbo storitev nege konfekcije za vsak dan pomagati ljudem do popolnega videza.