Opis delovnega mesta

Podjetje Postelja d.o.o. išče osebo za nedoločen delovni čas! Priložnost ponujamo tudi mladim brez delovnih izkušenj in osebam z invalidnostjo.

Vabimo Vas, da se prijavite na prosto delovno mesto:

  • ŠIVILJA (m/ž)

Smo podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, dodatno pa izvajamo tudi dodatne tapetniške storitve.

Podjetje od leta 1994, deluje pod blagovno znamko Slovenska Postelja. Izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • predvsem boste opravljali osnovna šiviljska dela kot so šivanje, krojenje, obrobljanje, zankanje in prešivanje kot tudi izdelovanje različnih pol-izdelkov in končnih izdelkov z različnimi šivalnimi stroji
  • delo poteka v proizvodnji ležišč in posteljnin
  • skladiščenje posteljnine in pol-izdelkov
  • priprava repro materialov za proizvodnjo ležišč

NUDIMO:

  • delo za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldanski delovni čas
  • možnost zaposlitve tudi za invalidno osebo, ki je zmožna izvajati šiviljska dela

PRIČAKUJEMO:

  • da boste z veseljem in motivacijo opravljali delo v proizvodnji ležišč in posteljnini, v skladišču ter pri pripravi materialov
  • zmožnost timskega dela

Dobro je, če že imate izkušnje s šivanjem, lahko pa ste tudi začetnik in trenutno delate nekaj povsem drugega.

Podjetje daje priložnost tudi mladim zato izkušnje niso pogoj, so pa zaželjene. Najbolj pomembno je, da ste ročno spretni, odgovorni in zanesljivi in ste se pripravljeni učiti. Ostalih potrebnih znanj vas bomo naučili.

LOKACIJA DELA: Gorenjska regija (Begunje na gorenjskem)

KAKO SE PRIJAVITI?

Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti na racunovodstvo@postelja.com

V primeru dodatnih vprašanj nas lahko kontaktirate na telefonsko številko 041 641 021.

Več o podjetju si lahko preberete na spletni strani: https://www.postelja.com/

Več o Postelja d.o.o.

Smo podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, dodatno pa izvajamo tudi dodatne tapetniške storitve. Podjetje od leta 1994, deluje pod blagovno znamko Slovenska Postelja. Izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij.