Opis delovnega mesta

FRAGMAT TIM Tovarna izolacijskega materiala d.o.o. zaposli:

  • SKLADIŠČNIK KOMISIONAR (m/ž)

  • PREVZEMANJE, SKLADIŠČENJE IN IZDAJANJE MATERIALA IN PROIZVODOV, TRANSPORTIRANJE, NAKLADANJE IN RAZKLADANJE TOVORA, PRIPRAVA IN IZDAJA SKLADIŠČNIH DOKUMENTOV, UPRAVLJANJE VILIČARJA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NAVODILIH DELODAJALCA

Pričakujemo:

  • srednje poklicno izobrazbo
  • delovne izkušnje 3 mesece
  • vozniški izpit B kategorije
  • izpit za voznika viličarja je pogoj
  • osnovna računalniška pismenost
  • zdravstvena zmožnost za voznika viličarja
  • delo v treh izmenah

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusnim delom

Način prijave:  prijavo pošljite po elektronski pošti ali po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  ULAGA BRIGITA telefon: 03 734 45 10 el. naslov: brigita.ulaga@fragmat.si

Naslov delodajalca:

FRAGMAT TIM Tovarna izolacijskega materiala d.o.o.

Spodnja Rečica 77

3270 LAŠKO