Opis delovnega mesta

V Siliku v svojo ekipo vabimo novega sodelavca dela v  proizvodni enoti PE Sevnica:

SKLADIŠČNIK (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • raztovarjanje dobavljenega materiala, označevanje in količinski prevzem v skladišče
  • količinski prevzem izdelkov iz proizvodnje (knjiženje v informacijski sistem)
  • priprava odprem na podlagi podatkov iz komerciale oz. logistike in natovarjanje blaga
  • vodenje skladiščnih evidenc in zaloge materiala in izdelkov v skladišču
  • natovarjanje in po potrebi prevozi
  • odgovornost za stanje na skladišču izdelkov in repromateriala in vgradnih elementov
  • zagotavljanje optimalnega procesa v skladišču (FI-FO)
  • priprava skladišča za inventuro

Od vas pričakujemo:

  • srednjo ali poklicno raven izobrazbe
  • vsaj 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • poznavanje skladiščnega poslovanja
  • poznavanje vsaj enega informacijskega sistema za skladiščno poslovanje
  • vozniški izpit B kategorije in znanje uporabe viličarja (izpit je zaželen, ni pa pogoj)
  • sposobnost samostojnega in timskega dela
  • odgovornost, organiziranost, natančnost in pripadnost delu
  • osnovno znanje angleščine
  • obvladovanje osnovnih programov MS Office

Ponujamo vam:

  • delo v dveh izmenah, delo od ponedeljka do petka
  • zaposlitev v uspešnem, povezanem in rastočem kolektivu
  • priložnost za rast in pridobivanje novih izkušenj
  • redno in stimulativno plačilo
  • urejeno delovno okolje v enoti PE Sevnica
  • več o nas tudi na https://www.youtube.com/watch?v=2pl0eiPnWJs

V kolikor se prepoznate v zgoraj navedenem opisu, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom na e- mail kadri@siliko.si

Ob prijavi, nam povejte, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

SILIKO D.O.O. PE SEVNICA

Radna 3

8294 Boštanj, Slovenija, EU

Obiščite nas na spletu: https://www.siliko.si/

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo. V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.