Opis delovnega mesta

MODUL PROJEKTIVNO IN PROIZVODNO PODJETJE D.O.O. zaposli:

  • SKLADIŠČNIK (m/ž)

Opis del in nalog:

  • samostojno delo v skladišču
  • prevzem in izdaja materiala, priprava materiala za proizvodnjo
  • delo s čitalcem – scan, knjiženje
  • sposobnost dela z ljudmi – teamsko delo
  • red in čistoča, urejenost.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno
  • delovne izkušnje: 3 leta
  • vozniško dovoljenje: B

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 1 mesec.

Način prijave: Svojo vlogo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SIMONA HRIBERNIK, telefon: 031 650 250, e-naslov: simona.hribernik@modul-toys.si

Naslov delodajalca:

MODUL PROJEKTIVNO IN PROIZVODNO PODJETJE D.O.O.

Pohorska cesta 6

2380 Slovenj Gradec

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net