Opis delovnega mesta

SIJ METAL RAVNE podjetje za proizvodnjo plemenitih jekel d.o.o. zaposlijo:

  • SKLADIŠČNIK (m/ž)

  • ZAGOTAVLJANJE KOLIČINSKEGA IN KAKOVOSTNEGA PREVZEMA MATERIALA V SKLADIŠČE (SKLADNOST Z DOKUMENTACIJO), PREVERJANJE IN ZAGOTAVLJANJE OPTIMALNIH ZALOG V OBRATU, PRIPRAVA MATERIALA IN DRUGEGA SKLADIŠČENEGA BLAGA (ZA PROIZVODNJO, IPD.), IZDAJA IZ SKLADIŠČA IN KNJIŽENJE, VODENJE, PREVERJANJE IN UPRAVLJANJE ZALOG TER OBVEŠČANJE NADREJENIH O ODSTOPANJIH, SPREMLJANJE USKLAJENOSTI SKLADIŠČNIH EVIDENC Z DEJANSKIM STANJEM V SKLADIŠČU IN UKREPANJE, RAZKLADANJE, NAKLADANJE, PRENOS BREMEN, DISTRIBUCIJA POTREBNIH MATERIALOV, UPRAVLJANJE TRANSPORTNIH SREDSTEV, DRUGIH DELOVNIH SREDSTEV TER PRIPOMOČKOV IN ČIŠČENJE LE-TEH, VODENJE SKLADIŠČNIH EVIDENC IN UREJANJE SKLADIŠČNE DOKUMENTACIJE TER PRIPRAVA IN POSREDOVANJE PODATKOV, ZBIRANJE, SORTIRANJE, ODSTRANJEVANJE IN DRUGO UPRAVLJANJE Z EMBALAŽO, OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • srednješolsko oz. nižjo poklicno izobrazbo
  • delovne izkušnje 3 mesece

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 2 meseca.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KATJA SENICA MRAK, telefon: 02 870 70 15, e-naslov: zaposlitev@metalravne.com

SIJ METAL RAVNE podjetje za proizvodnjo plemenitih jekel d.o.o.

Koroška cesta 14,

2390 RAVNE NA KOROŠKEM