Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.  je edino slovensko podjetje, ki strankam nudi celoten paket pri ogrevanju njihovega doma. Izvajamo tudi proizvodnjo kotlov, montažo ter servisiranje kotlov.

Zaradi povečanja proizvodnih kapacitet odpiramo novo prosto delovno mesto:

  • SKLADIŠČNIK (m/ž)

Opis del in nalog:

  •  prevzem materialov
  • izdaja materialov v proizvodnjo
  • odprema končnih izdelkov
  • skrb za red in čistočo svojega delovnega okolja

Pričakujemo:

  • iščemo osebo, ki je po naravi redoljub in bi to delo opravljala s srcem
  • pogoj je vozniški izpit B kategorije
  • zaželjene (neobvezne) so tudi izkušnje iz tega področja

Nudimo:

  • redna zaposlitev v manjšem podjetju (kolektiv 15-20 zaposlenih)
  • delo je zanimivo in razgibamo
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • plačilo: 1000€ bruto + malica + prevoz + kasneje možnost dodatne stimulacije
  • zaposlitev za nedoločen čas

Delo sedežu podjetja v Mariboru (bivši TAM). Delovni čas: 6.00 – 14.00, občasno sobote – po predhodnem dogovoru.

Način prijave:  V kolikor vas prosto delovno mesto zanima se prijavite na: zaposlitev.valtis@gmail.com  – pošljite svojo vlogo za zaposlitev in kratek življenjepis (opis delovnih izkušenj) ali pokličite na tel. št.:  031 458 142 (Matej)

Kontaktna oseba: 031 458 142 (Matej)

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR

Več o podjetju si lahko ogledate na povezavi: https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

Več o Valtis d.o.o.

Valtis d.o.o. je podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje - posebej so specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju doma.