Opis delovnega mesta

SILIKO d.o.o. smo razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30 letno tradicijo.
Naše komponente vgrajujemo v večino avtomobilov nemške avtomobilske industrije.

V poslovni enoti Vrhnika iščemo:

  • SKLADIŠČNIKA V CENTRU ZA ELASTOMERE (m/ž)

Cilj delovnega mesta:

  • raztovarjanje dobavljenega materiala, označevanje in količinski prevzem v skladišče,
  • priprava odprem na podlagi planskih podatkov planerjev oz. logistike in natovarjanje blaga,
  • vodenje skladiščnih evidenc in zaloge materiala in izdelkov v skladišču,
  • natovarjanje in po potrebi prevozi,
  • odgovornost za stanje na skladišču zmesi in repromateriala,
  • zagotavljanje optimalnega procesa v skladišču (FI-FO),
  • priprava skladišča za inventuro.

Od vas pričakujemo:

  • srednjo ali poklicno raven izobrazbe,
  • vsaj 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • poznavanje skladiščnega poslovanja,
  • vozniški izpit B kategorije in znanje uporabe viličarja (izpit je zaželen, ni pa pogoj),
  • sposobnost samostojnega in timskega dela,
  • enoizmensko delo,
  • osnovno znanje angleščine,
  • obvladovanje osnovnih programov MS Office.

V kolikor se prepoznate v zgornjem opisu, vas vabimo, da nam čim prej posredujete vaš CV z motivacijskim pismom na kadri@siliko.si
Pripišite »Razpis – Skladiščnik«. Vaše prijave bomo sprejemali do nedelje, 16.8.2019

Naslov delodajalca:

SILIKO d.o.o.

Tržaška 31

1360 Vrhnika, Slovenia