Opis delovnega mesta

Super priložnost! Manpower za svojega naročnika, uspešno spletno trgovino, išče skladiščnike, ki si želijo dolgoročne zaposlitve  v motiviranem, timsko usmerjenem kolektivu!

  •  SKLADIŠČNIK V SPLETNI TRGOVINI (m/ž)

Lokacija: LJUBLJANA

Opis dela:

– odgovorni boste za pripravljanje blaga končnim kupcem
– odpremo blaga kupcem
– odpremo blaga reklamacij na pooblaščeni servis
– razkladanje embalaže
– pospravljanje odvečne embalaže
– sprotno urejanje skladišča in vzdrževanje ustrezne čistoče
– opravljanje pomožnih in dopolnilnih nalog po navodilih nadrejenega

Pričakujemo:

– doseženo vsaj III. stopnjo izobrazbe
– osnovno računalniško znanje
– pripravljenost za opravljanje dela v dveh izmenah (novembra in decembra zaradi povečanega obsega dela v štirih izmenah)
– zaželen izpit za viličarja
– motiviranega in timsko naravnanega kandidata, ki si želi delati v mladem, urejenem kolektivu

Nudimo:

 -prijazno delovno okolje
– delo v sproščeni in motivirani ekipi sodelavcev
– številne priložnosti za strokovni in osebni razvoj
– stimulativno plačilo
– soustvarjanje prihodnosti spletnega nakupovanja v Sloveniji in širše
– veliko novega znanja
– zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Kandidate vabimo, da nam čimprej oddate prijave z življenjepisom na email naslov: zaposlitev@manpower.si ali pokličete na telefonsko številko: 01 560 06 90