Opis delovnega mesta

BeeIN je ponudnik digitalnih storitev namenjenih industriji. Omrežje pete generacije ali 5G bo v naslednjem desetletju eden izmed najpomembnejših gradnikov digitalnega gospodarstva in družbe. V BeeINu iščemo strokovnjake s predhodnimi izkušnjami pri gradnji omrežij 4G/5G, ki bodo ta potencial iz načrtov na mizi pomagali prenesti v industrijsko realnost. V našem mladem in hitro rastočem podjetju Iščemo strastnega, ambicioznega in energičnega:

  • SKRBNIKA KLJUČNIH STRANK (m/ž)

ki bi se nam rad pridružil na naši poti proti digitalizirani in zeleni prihodnost.

S svojimi izkušnjami in predanostjo boste pripravljali in uresničevali  učinkovito prodajno strategijo digitalizacije industrijski vertikal.
Zadolženi boste za razvijanje dolgotrajnih odnosov s strankami, povezovali se boste s ključnimi poslovnimi vodjami in deležniki. Predstavljali boste vezni člen med strankami in podjetjem ter vodili kompleksen prodajni proces od usklajevanja do uspešnega zaključka.

Opis delovnih nalog:

  • ustvarjanje dobičkonosne prodaje in dolgoročnih poslov,
  • ključna vloga pri novih poslovnih idejah,
  • odgovornost za učinkovito vključevanje novih strank in partnerjev,
  • priprava strategije odnosov s strankami in njena implementacija,
  • ugotavljanje primernih izdelkov in/ali rešitev glede na potrebe strank z optimalno rentabilnostjo,
  • priprava strategije rasti, ki bo hkrati vključevala finančne koristi in zadovoljstvo strank,
  • upravljanje priložnosti za prodajo in doseganje ključnih kazalnikov pri strankah,

Pričakujemo:

  • diploma iz elektrotehnike ali drugega podobnega področja,
  • 5 let delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih. Zaželene so izkušnje s prodajo IKT rešitev v B2B segmentu,
  • prednost predstavljajo izkušnje s področja elektro energetike / pametnih omrežij, proizvodnega sektorja / pametnih tovarn ter logistike,
  • tekoče znanje slovenščine in angleščine (govorno in pisno),
  • zmožnost identificirati in predstaviti kupcu vrednost, ki bo pospešila njegove digitalizacijske ambicije,
  • prodajna naravnanost, ambicioznost in energičnost,
  • odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti,
  • zmožnost postavljanja prioritet in dobre organizacije dela.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo,
  • delo v kreativnem delovnem okolju in majhni ekipi,
  • fleksibilno delovno okolje,
  • možnost razvoja osebnih potencialov,
  • osebni bonus in bonus podjetja.

Način prijave: svojo vlogo pošljite po e- pošti na Pia.Romih@beein.si

Kontaktna oseba: ga. Pia Romih

Naslov delodajalca:

BeeIN, d.o.o.

Ljubljanska cesta 24a

4000 Kranj

Več o BeeIN, d.o.o.

Poslovne vrednosti digitalizacije industrijskih procesov ne ustvarjajo zgolj posamična aplikacija, programska platforma ali povezljivost naslednje generacije. BeeIN v sodelovanju s partnerji sestavi vse delčke sestavljanke, ki SKUPAJ odprejo vrata do priložnosti za razvoj VAŠIH inovacij in nadaljno rast.