Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O. zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • SKRBNIK STRANK (m/ž)

  • sprejemanje centralne klicne številke podjetja in vezava klicateljev na ustrezne oddelke podjetja
  • sprejemanje klicev za zagone in servise kotlov, ter posredovanje podatkov servisni službi
  • operiranjem z programskim modulom za servis in vnašanje vseh podatkov
  • likvidacija manj zahtevnih računov
  • odpiranje pošte
  • operativno urejanje kadrovskih zadev
  • urejanje tabel in grafov za proizvodne procese in statistične namene ( graf doseženih norm zaposlenih, graf odsotnosti, plan proizvodnje. )
  • priprava in kompletiranje ustrezne spremne dokumentacije izdelkov
  • sprejemanje, preverjanje pravilnosti in arhiviranje potnih nalogov
  • urejanje plačil preko študentskih servisov
  • sprejemanje in usmerjanje obiskovalcev podjetja
  • pomoč pri dejavnostih ob obisku poslovnih partnerjev
  • skrbno arhiviranje dokumentacij podjetja
  • skrb za urejenost delovnega okolja
  • druga dela po nalogu nadrejenega

Pričakujemo:

  • zahtevana izobrazba (stopnja, smer): V. stopnja izobrazbe
  • delovne izkušnje:  1 leto
  • potrebna znanja: dobro pisno in pogovorno izražanje, obvladanje angleškega jezika, dobro poznavanje osebnega računalnika, obladovanje programa microsoft office, poslovni bonton
  • sposobnosti: usmerjenost k delu s strankami, spretnost pri komuniciranju, skrbnost, natančnost in doslednost, sposobnost timskega dela

Odgovornosti:

  • za izvajanje dela v skladu z zakoni, predpisi in standardi
  • za varovanje poslovne tajnosti in varovanje ugleda podjetja
  • za varnost in zdravje pri dela
  • za pravočasno opravljeno delo

Nudimo:

  • zaposlitev preko študentske napotnice
  • plačilo 5€ / neto na uro

Delo se opravlja v Mariboru od 7.00 do 15.00. in bi potekalo do predvidoma februarja. Možnost podaljšanja oziroma kasnejše redne zaposlitve.

Način prijave:  Vloge za zaposlitev pošljite na zaposlitev.valtis@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Več o podjetju si lahko ogledate na povezavi: https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR