Opis delovnega mesta

V svoje vrste v podjetju Lincos d.o.o. vabimo delu predanega, zagnanega in samoiniciativnega kandidata, ki mu dinamično delo v avtomehanični branži predstavlja izziv. Skrb za stranke, prodaja blaga preko prodajnih platfom in neposredno v trgovini, komunikacija preko različnih prodajnih kanalov, organizacija dostave naročenega blaga:

  • SKRBNIK STRANK V AVTOMEHANIČNI BRANŽI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • komerciala in prodaja
  • skrb za stranke s področja Italije na vseh korakih nakupnega procesa (pri Lincos – u gojimo načelo, da se naveza s stranko z nakupom ne konča, temveč šele začne)
  • komunikacija s strankami preko različnih kanalov (telefon, email, prodajne platforme, socialni mediji, neposredno v trgovini)
  • obdelovanje naročil
  • vodenje/skrb za posamezne prodajne kanale
  • obdelava rezervacij artiklov
  • organizacija dostav naročenih artiklov (uporaba ustaljenih programov/platform dostavnih služb)

Pričakujemo:

  • vsaj srednješolsko izobrazbo
  • delovne izkušnje vsaj 1 leto (prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami na podobnih delovnih področjih)
  •  znanje računalniških programov: MS Office, poznavanje uporabe socialnih platform, druga novodobna digitalna znanja (zaželeno)
  • znanje tujih jezikov: ANGLEŠKI JEZIK, ITALIJANSKI JEZIK
  • dokazila/certifikati o znanju tujih jezikov so prednost, prav tako dokazila raznih prodajnih usposabljanj
  • samostojnost in natančnost
  • samoiniciativnost in komunikativnost
  • izkušnje s prodajo in želja po timskem delu in sodelovanju sta prednost

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • mesečno plačilo je konkurenčno ostalim v branži
  • možnost dodatnih izobraževanj (doma in v tujini)
  • delo v dveh izmenah (08:00 – 16:00; 09:00 -17:00)
  • možnost napredovanja
  • nadpovprečno opravljeno delo je nagrajeno z dodatkom na osnovno plačo
  • možnost dokazovanja svojih sposobnosti

Kolektiv sestoji iz mlade, ambiciozne in zagnane ekipe usmerjene k doseganju visoko zastavljenih ciljev in poslanstva podjetja. Delo je vsekakor dinamično, bojazen pred monotonostjo je odveč, obenem vam garantiramo pridobitev številnih novih znanj in posledično doseganje osebne rasti.

Način prijave:  Svojo prijavo z življenjepisom in motivacijskim pismom pošljite na naslov hr@lincos.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Ivan Turek, telefon: 059970152

Kaj še čakaš, zberi pogum in se nam pridruži! Stabilno in nadvse zanimivo delovno mesto v rastočem podjetju čaka nate!

Naslov delodajalca:

Lincos d.o.o.

Celovška cesta 492,

IC Šentvid – Ljubljana

Obiščete nas lahko tudi na: https://lincos.si ali na https://www.facebook.com/lincos.slovenija

Več o Lincos d.o.o.

Podjetje Lincos d.o.o. je specializirano za prodajo profesionalnega orodja in opreme za avtomehanične ter vulkanizerske delavnice.
Od ustanovitve blagovne znamke, leta 2006, se je le ta razširila v več kot 24 evropskih držav. V Sloveniji je podjetje Lincos d.o.o. prisotno od leta 2012.

Vsem, ki delujejo v branži, ponujamo celovito paleto izdelkov, ki jo nenehno dopolnjujemo in prilagajamo potrebam naših kupcev. Trenutno imamo na voljo več kot 1.600 izdelkov. Podjetja Lincos d.o.o. se v skladu z vrednotami blagovne znamke Lincos že od samega začetka zavzema za zadovoljstvo svojih kupcev, in sicer s celovito podporo skozi celoten nakupni proces. Naša povezanost s stranko se z nakupom ne konča, temveč šele začne.