Opis delovnega mesta

V ekipo vabimo …

SKRBNIKA ZA STRATEŠKE NAROČNIKE NA NEMŠKO GOVOREČIH TRGIH (m/ž)

Vodilna in hitro rastoča slovenska prevajalska agencija, ki želi povečati svojo že obstoječo prisotnost na nemško govorečih trgih, išče novega člana ekipe za redno sodelovanje za polni delovni čas.

Si proaktiven, iznajdljiv in komunikativen? Obvladaš nemščino, si organiziran, znaš naročnika poslušati in – kar je še pomembneje – tudi slišati? Se veseliš izzivov razvoja poslovanja na novem trgu in sodelovanja z ekipo izkušenih sodelavcev? Potem si točno takšen skrbnik, kot ga iščemo! smiley

TVOJE NALOGE:

Strateške:

  • iskanje novih naročnikov in urejanje reaktivacij za nemško govoreče trge
  • skrb za širitev sodelovanja pri strateških naročnikih na nemško govorečih trgih
  • skrb za zadovoljstvo novih in obstoječih naročnikov

Taktične:

  • tedensko načrtovanje obiskov naročnikov in tekoče evidentiranje poročil
  • klici po odprtih ponudbah za nove naročnike in reaktivacije
  • klici za zadovoljstvo in reševanje nesoglasij za nove naročnike in reaktivacije
  • sporočanje posebnosti pri projektih naročnika in dogovarjanje o načinu optimalne izvedbe projektov s projektnim vodjo
  • urejanje cenikov in pogodb
  • udeležba na prodajnih sestankih
  • udeležba na sejmih in mreženjih

Naša pričakovanja?

  • odlične ustne in pisne komunikacijske veščine v nemščini in slovenščini
  • izkušnje s terenskim delom in poslovno komunikacijo
  • poznavanje posebnosti nemško govorečih trgov
  • dobro obvladanje programske opreme MS Office
  • veselje do dela z naročniki in dobre organizacijske sposobnosti
  • pripravljenost na delo na terenu (nekaj dni na teden)
  • proaktivnost in natančnost (slednjo nam dokažeš tako, da v svoji prijavi del o tem, zakaj si prav ti pravi/-a za ta položaj, napišeš v nemščini)
  • visoka storilnost in veselje do dinamičnega dela

Bonus točke?

  • sposobnost komunikacije v angleščini
  • poznavanje prevajalskega dela

Kaj ponujamo?

  • delo v mladem in dinamičnem kolektivu v najhitrejše rastočem podjetju v panogi v Sloveniji, ki svoje poslovanje širi na nemško govoreče trge
  • redna izobraževanja in nadgrajevanje znanja, sodelovanje in vpliv na odločitve v podjetju
  • bruto plačilo po dogovoru z možnostjo izbire vrste sodelovanja
  • garancijo, da ti bo delovnik hitro minil in ti nikoli ne bo dolgčas

Kaj še ponujamo?

  • igranje namiznega tenisa s sodelavci v pisarni
  • neskončno količino dobre kave in čaja
  • vrtenje našega kolesa sreče in pridobivanje nagrad
  • družabne dogodke ob različnih priložnostih in še kaj

Pa manj prijetni vidiki (ali po leemetovsko izzivi)?

  • zaradi občasnega terenskega dela delovnik ni vedno fiksen in presega slovenske meje
  • naročniki imajo včasih specifične zahteve, zato je treba znati poiskati srednjo pot tudi tam, kjer se ti zdi, da je ni
  • včasih se v kratkem času nabere toliko zadev, da nisi prepričan, kje se te drži glava
  • gojimo visoke standarde in pričakovanja, zato opravilo ponavljamo tako dolgo, dokler ne doseže pričakovane ravni

Kako bomo začeli?

  • Začnemo z nekajurno predstavitvijo dela, da ugotoviš, ali ti je delo pisano na kožo.
  • Nadaljujemo s kratkim preizkusom, da preveriš, kako se znajdeš med nami.
  • Zaključimo s konkretnim pogovorom o sodelovanju.

Prijave nestrpno pričakujemo do 19. 2. 2019 na e-naslovu:  samo.senicar@leemeta.com.

Več o LEEMETA, specializirane prevajalske rešitve, d.o.o.

Prevajalska agencija Leemeta je s svojo široko bazo prevajalcev vodilna prevajalska agencija v Sloveniji. Sodelujemo z več kot 450 prevajalci, lektorji in tolmači ter ponujamo storitve v več kot 80 evropskih in svetovnih jezikov.
Zagotavljamo najvišjo kakovost storitev, saj so vsi naši prevajalci materni govorci z diplomo. S svojo strokovnostjo in predanostjo delu smo prepričali prek tisoč naročnikov v Sloveniji in okolici.