Opis delovnega mesta

Dobrovita d.o.o. zaposli:

  • SKUPINOVODJA NA PODROČJU STORITEV ČIŠČENJA (m/ž)

opis del in nalog:

  • Vodenje skupine na področju storitev čiščenja
  • organiziranje in nadziranje dela, (proučitev naročil in določitev faz dela, priprava delovnih sredstev in materiala, skrb za racionalno porabo materiala, razporejanje dela in delavcev, prevoz delavcev, vodenje prisotnosti zaposlenih)
  • skrb za delovna sredstva, mentorstvo, podpora, uvajanje, spremljanje in pomoč posamezniku pri opravljanju dela
  • redno dodatno usposabljanje in izobraževanje
  • priprava letnih planov in poročil
  • skrb za izvajanje ISO standarda
  • nadziranje spoštovanja in izvajanja predpisov s področja varnosti in zdravja pri delu skupine
  • opravljanje pomožnih in dopolnilnih del po nalogu nadrejenega.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna ali višješolska izobrazba ustrezne smeri
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno
  • v kolektiv bomo sprejeli sodelavca/ko, ki ima izražene kompetence funkcionalnih znanj (sposobnost vodenja ljudi, sposobnost delegiranja nalog, sposobnost ravnanja z ljudmi, sposobnost pogajanja, sposobnost reševanja problemov, sposobnost komunikacije) in etičnih zahtev (vestnost, poštenost, dajanje osebnega zgleda drugim in zlasti pozitiven odnos)
  • pričakovani rezultati zajemajo pravočasno izvajanje nalog, upoštevanje standardov kakovosti in razvijanje ljudi
  • vozniški izpit B kategorije
  • za zasedbo delovnega mesta se zahtevajo tudi izkušnje s področja vodenja ljudi.
  • delo poteka od ponedeljka do petka v Ljubljani in okolici.

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusno dobo 2 meseca
  • nudimo stimulativno delovno okolje, priložnost za več znanja in redno plačilo.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: Maša Cesar, e- naslov: masa@dobrovita.com

Naslov delodajalca:

Dobrovita d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net