Opis delovnega mesta

Slaščičarna Sladki dar ( https://www.sladki-dar.si/slascicarna-sladki-dar ) zaposli:

  • SLAŠČIČAR (m/ž)

Zaradi obsega dela iščemo izkušen slaščičar-ja/-ko (lahko tudi pomočni-k/-ca slaščičarja ali NPK izdeloval-ec/-ka sladic), ki je sposob-en/-na popolnoma samostojno opravljati vsa dela v slaščičarni (samostojno delo v času dopustov, bolniške ipd.). Poleg izrazito dobrega občutka osebne čistoče in čistoče delovnega mesta nam je pomembna tudi samoiniciativnost ter hitrost pri delu.

POMEMBNO: Bodi pripravljen/-a pokazati kaj znaš narediti samostojno, saj boš izdelal/-a nekaj najbolj prodajnih izdelkov (torte, potice, krhke flancate ipd.). Želimo se prepričati, da res znaš delati samostojno kvalitetne in okusne slaščice. Ne skrbi, imel/-a boš dovolj časa in ne bomo ti gledali pod prste. Znanje bomo delili tudi s tabo, a vedeti moramo, da ne vlagamo časa in znanja vate zaman.

  • samostojno pripravljanje sestavin in termično obdelovanje izdelkov,
  • samostojno sestavljanje in oblikovanje slaščičarskih izdelkov,
  • samostojno dekodiranje izdelkov,
  • sprejemanje naročil strank,
  • spremljanje stanja zalog in evidenco rokov.

Pričakujemo:

  • IV. stopnja poklic slaščičar/-ka (lahko tudi pomočni-k/-ca slaščičarja ali NPK izdeloval-ec/-ka sladic),
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj ali sposobnost hitrega učenja (POPOLNOMA SAMOSTOJNO DELO),
  • samoiniciativnost in hitrost pri delu,
  • zelo dober občutek za čistočo in delo z ljudmi,
  • veselje do dela in pošten odnos do sodelavcev,
  • poznavanje osnov HACCP sistema,
  • oddaljenost do 30 km iz Ljubljane.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev z 3 mesečnim poskusnim delom
    (z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas),
  • delovni čas od ponedeljka do petka (40 ur tedensko),
  • vsako drugo soboto in občasno po dogovoru (npr. dopusti, pred prazniki, ipd.),
  • delovno mesto je v Ljubljani (Koseze),
  • plača po dogovoru + stimulacija (oboje odvisno od znanja, hitrosti in zanesljivosti).

Način prijave: Prijave so možne do 30.9.2021. Če se želiš pridružiti našemu podjetju pošlji svoj življenjepis in kratko spremno pismo na elektronski naslov: zaposlitev@sladki-dar.si

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: TOMAŽ ROŽMAN, telefon: 051 258 180, e-naslov: narocila@sladki-dar.si

Naslov delodajalca:

Slaščičarna Sladki dar, Tomaž Rožman s.p.
PE Koseze, Vodnikova cesta 187, 1000 Ljubljana
T: 051 258 180
E: narocila@sladki-dar.si
W: www.sladki-dar.si

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Slaščičarna Sladki dar, Tomaž Rožman s.p.

Naša samostojna slaščičarska pot se je začela leta 2015 z izdelavo slaščic za mala podjetja, ki so slaščice ponujali kot dodatno ponudbo svojim strankam. Kljub svoji relativni mladosti podjetja imamo več kot 20 letne bogate izkušnje pri izdelavi vseh vrst slaščic. V letu 2018 smo se pa odločili odpreti ponudbo iz naše slaščičarske delavnice vsem ostalim strankam – sedaj lahko naše slaščice naročite prek spleta ali telefona, ter jih dvignete na Tržnici Koseze v Ljubljani, trgovini Hramček v Livoldu ali se dogovorite za dostavo v Ljubljani z okolico. Lahko pa nas obiščete tudi na različnih promocijskih predstavitvenih stojnicah v Kamniku, Kočevju, Novem Mestu (preverite kje in kdaj smo prisotni).