Opis delovnega mesta

Urban Boutique hotel (podjetje Urban group d.o.o.) zaradi širitve dejavnosti išče nove sodelavce:

  • SOBARICA (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • čiščenje poslovnih prostorov
  • čiščenje hotelskih sob
  • ostala dela, ki sodijo v okvir opisanega dela

Pričakujemo:

  • II. stopnja izobrazbe katerekoli smeri
  • poznavanje dela na področju čiščenja
  • zaželene izkušnje
  • pripravljenost za delo v izmenah (dopoldan in popoldan), ob koncih tedna in praznikih

Kaj ponujamo:

  • delo v dinamičnem in prijetnem delovnem okolju
  • delo za določen čas z enomesečnim poskusnim delom in možnostjo zaposlitve za nedoločen čas

Način prijave:  več informacij in prijave na sales@urbanhotel.si

Kontaktna oseba: ga. Špela Mencinger, telefon 070 533 000

Naslov delodajalca:

URBAN GROUP d.o.o.

Dolenjska cesta 242C

Ljubljana

Obiščite nas tudi na: https://www.urbanhotel.si

Več o Urban Boutique hotel

Urban Hotel se nahaja le nekaj korakov od središča mesta, v prijetnem zelenem okolju ob Argentinskem parku. Sodobno opremljen hotel je urejen v arhitekturno zanimivi stolpnici iz leta 1938, v kateri so nekoč bivali premožni meščani.