Opis delovnega mesta

Podjetje POGLED NA MORJE, storitve in turizem d.o.o. zaposli:

  • SOBARICA (m/ž)

  • ČIŠČENJE IN POSPRAVLJANJE HOTELSKIH SOB IN APARTMAJEV. IZKUŠNJE NISO POTREBNE. DELO NA ENI LOKACIJI V SKUPINI Z IZKUŠENIMI SOBARICAMI. ENOIZMENSKO DELO V JUTRANJEM ČASU.

Pričakujemo:

  • izobrazba: OŠ
  • delovne izkušnje niso potrebne

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas DO 31.12.2023
  • 1.203,36 EUR bruto mesečno
  • KOMUNIKATIVNOST, OSEBNA UREJENOST, VESTNOST PRI DELU, PRIPRAVLJENOST NA DODATNA IZOBRAŽEVANJA OB DELU.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti .

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞

DARIZELA MACANOVIĆ
Telefon: 040 952-138
E-naslov: poglednamorjedoo@gmail.com
Naslov:
Liminjanska cesta 85 , 6320 PORTOROŽ – PORTOROSE

Naslov delodajalca:

POGLED NA MORJE, storitve in turizem d.o.o.

Liminjanska cesta 85

6320 PORTOROŽ – PORTOROSE