Opis delovnega mesta

CENTER SLEPIH, SLABOVIDNIH IN STAREJŠIH ŠKOFJA LOKA zaposli:

  • SOCIALNA OSKRBOVALKA II (m/ž)

  • izvajanje osebne oskrbe (pomoč pri temeljnih dnevnih opravilih in opravljanju osnovnih življenjskih potreb), izvajanje socialne oskrbe, nudenje pomoči pri ohranjanju socialnih stikov, izvajanje gospodinjske pomoči, opazovanje in spremljanje potreb uporabnikov na terenu.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna
  • slovenski jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče
  • vozniško dovoljenje: B
  • delovne izkušnje: 1 leto

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas s poskusno dobo 1 mesec.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ZVONKA MUR, telefon: 04 62 07 202, e-naslov: zvonka.mur@css-sl.si

Naslov delodajalca:

CENTER SLEPIH, SLABOVIDNIH IN STAREJŠIH ŠKOFJA LOKA

Stara Loka 31

4220 Škofja Loka

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net