Opis delovnega mesta

Podjetje HOTELI IN TURIZEM ROGAŠKA, d.o.o. zaposli:

  • SODELAVEC V MARKETINGU (m/ž)

  • delo poteka Grand  hotelu Donat Superior, ki sodi s svojo široko kakovostno ponudbo v sam vrh slovenske hotelirske dejavnosti
  • pospeševanje prodaje hotelskih storitev
  • iskanje novih prodajnih možnosti
  • izdelava ponudb in cenikov
  • skrb za uspešno prodajo storitev
  • reševanje morebitnih reklamacij
  • druga dela povezana z marketingom

Pričakujemo:

  • prednost imajo kandidati z znanjem italijanskega in/ ali ruskega jezika
  • zaželjene so delovne izkušnje – niso pa pogoj

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom

Način prijave: Vloge za prijavo poslati po elektronski pošti na naslov e- naslov: bianka.matul@ss-mb.si

Kontaktna oseba: ga. Bianka: bianka.matul@ss-mb.si

Naslov delodajalca:

HOTELI IN TURIZEM ROGAŠKA, d.o.o.

DUNAJSKA CESTA 107

1000 LJUBLJANA

Obiščite nas na spletu: http://www.ghdonat.com/