Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • SODELAVEC ZA MARKETING – STRATEG OGLAŠEVALSKIH KAMPANJ (m/ž)

Iščemo kandidata za popolnoma nov tip delovnega mesta, ki pred dvema letoma še ni obstajalo, najpozneje čez dve leti bo pa v svetu izjemno iskano: SODELAVEC ZA MARKETING – STRATEG OGLAŠEVALSKIH KAMPANJ (m/ž).

Opis del in nalog:

  • dnevno urejanje Facebook strani in Google Adwords kampanj
  • branje in učenje iz tečajev o SEO Content Creation
  • iskanje oglaševalskih kanalov
  • ustvarjanje vsebin
  • pomoč sodelavcem pri upravljanju Amazon platform
  • veliko drugih zanimivih delovnih nalog

Pogoji za zaposlitev:

  • da ste dosegljivi za delo 40 ur na teden
  • visoka računalniška pismenost (uporabljanje socialnih omrežij, iznajdljivost na Google-u, Office paket, osnove v Adobe paketu)
  • da imate zanimanje in željo po vrhunskih znanjih iz novih trendov!
  • ambicioznost bo imela prednost pred izkušnjami!
  • prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami s sestavljanjem tekstov in/ali oglasov
  • najmanj zelo dobre ocene pri zaključnih izpitih iz slovenščine in matematike
  • smer izobrazbe ni pomembna, zaželjena 7. stopnja
  • organiziranost, resnost, učljivost in dinamičnost

Pričakujemo:

  • kandidata ali kandidatko z večletnimi delovnimi izkušnjami (lahko tudi preko ŠS)
  • dobro znanje angleškega jezika in osnove iz nemščine
  • ambicioznega kandidata z željo, da se uči od najboljših v industriji
  • osebo iz Ljubljane ali širše okolice
  • pripravljenost na občasno delo tudi med vikendom (lahko od doma) – ko je to potrebno

Nudimo:

  • redno plačilo, ki na začetku ne bo zelo visoko – ne zato, ker ne bi želeli plačati, ampak ker kandidatu že na začetku nudimo možnost brezplačne pridobitve nove ravni znanja in izobraževanj (iščemo željo po znanju pred željo po visokem trenutnem zaslužku)
  • nudimo tudi možnost napredovanja in možnost nadpovprečnega plačila po pridobitvi ustreznih znanj
  • na voljo vam bodo brezplačne izobraževalne vsebine v vrednosti preko deset tisoč evrov v prvem letu in obisk online ter offline konferenc, seminarjev
  • kandidat bo pridobil najkakovostnejše znanje od uspešnih ljudi iz različnih industrij in različnih področij
  • delo v sproščenem okolju in v pozitivnem vzdušju
  • delo poteka v Ljubljani

Na prijavo za prosto delovno mesto ste vabljeni tudi kandidati z nekoliko manj izkušnjami!

Kandidati naj večkrat preberejo zgornji opis in se prepričajo, če je v njih želja po hitrem učenju in napredovanju. Poleg poslanega CV-ja naj predvsem razložijo razloge zakaj bi vzeli prav njih. Prijave brez odgovorov na prejšnje vprašanje bomo avtomatsko izbrisali.

Prijave sprejemamo na e-mail:  info@online-slovenija.si