Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • SODELAVEC ZA MARKETING – STRATEG OGLAŠEVALSKIH KAMPANJ (m/ž)

Iščemo kandidata za popolnoma nov tip delovnega mesta, ki pred dvema letoma še ni obstajalo, najpozneje čez dve leti bo pa v svetu izjemno iskano.

Digitalni marketing je v letu 2018 prvič v zgodovini presegel klasičnega. Z nadaljevanjem tega trenda bo potreba po priučenih digitalnih marketerjih v prihodnosti velika. Oglaševalski kadri s področja klasičnih medijev dokazano nimajo prednosti pred kadri, ki se želijo priučiti novodobnih marketinških pristopov, zato iščemo osebo, ki na začetku daje prednost učenju in nabiranju izkušenj pred visokim začetnim plačilom.

  •  dnevno urejanje Facebook strani in Google Adwords kampanj
  •  branje in učenje iz tečajev o SEO Content Creation ter učenje od naših  zunanjih tujih strokovnjakov, ki spadajo v sam svetovni vrh
  •  iskanje oglaševalskih kanalov
  • ustvarjanje vsebin
  • pomoč sodelavcem pri upravljanju Amazon platform
  • veliko drugih zanimivih delovnih nalog

Pogoji:

  • dosegljivost 40 ur na teden
  •  visoka računalniška pismenost (uporabljanje socialnih omrežij, iznajdljivost na Google-u, Office paket, osnove v Adobe paketu)
  •  zanimanje in želja po vrhunskih znanjih iz novih trendov!
  •  ambicioznost bo imela prednost pred izkušnjami!
  • prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami s sestavljanjem tekstov in/ali oglasov
  •  najmanj zelo dobre ocene pri zaključnih izpitih iz slovenščine in matematike
  •  smer izobrazbe ni pomembna, zaželjena 7.stopnja
  •  organiziranost, resnost, učljivost in dinamičnost

Pričakujemo:

  • kandidata ali kandidatko z večletnimi delovnimi izkušnjami (lahko tudi preko ŠS)
  • dobro znanje Angleškega jezika in osnove iz nemščine
  •  ambicioznega kandidata z željo, da se uči od najboljših v industriji
  • osebo iz Ljubljane ali širše okolice
  •  delo tudi med vikendom (lahko od doma), ko je to potrebno

Nudimo:

  •  nudimo možnost napredovanja in možnost nadpovprečnega plačila po pridobitvi ustreznih znanj
  • izobraževalne vsebine v vrednosti preko deset tisoč evrov v prvem letu in obisk online ter offline konferenc, seminarjev
  •  kandidat bo pridobil najkakovostnejše znanje od uspešnih ljudi iz različnih industrij in različnih področij
  •  delo v sproščenem okolju in v pozitivnem vzdušju

Na prijavo za prosto delovno mesto ste vabljeni tudi kandidati z nekoliko manj izkušnjami!

Svetujemo vam, da večkrat preberete zgornji opis in se prepričate, če je v vas želja po hitrem učenju in napredovanju. Poleg poslanega CV-ja razložite razloge zakaj bi vzeli prav vas. Prijave brez odgovorov na prejšnje vprašanje bomo avtomatsko izbrisali.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na elektronski naslov: zaposlitev@online-slovenija.si

Kontaktna oseba: g. Tilen Repar

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova

Več o Petit d.o.o.

Podjetje Petit d.o.o. je skupaj s sestrskimi podjetji v tujini vodilni prodajalec naravnih konopljinih izdelkov v Nemčiji in eno najuspešnejših slovenskih podjetij pri prodaji na Amazonu.
Povezana podjetja se ukvarjajo z novimi tehnologijami in finančnimi rešitvami, kar pomeni da izbranemu kandidatu ne bo dolgčas in bo lahko dobro unovčil svoje sposobnosti na različnih področjih.