Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • SODELAVEC ZA MARKETING – PISEC SEO OPTIMIZIRANIH ČLANKOV (m/ž)

  • ustvarjanje spletnih vsebin (članki, spletne objave, email objave…)
  • branje in učenje iz tečajev o SEO content creation
  • iskanje oglaševalskih kanalov
  • pomoč sodelavcem pri vodenju marketinških kampanj
  • druge zanimive delovne naloge

Pogoji za zaposlitev:

  • dosegljiv vsaj 40 ur na teden
  • srednješolska ocena iz slovenskega jezika vsaj 4
  • zanimanje in želja po vrhunskem znanju
  • zanimanje za zdrav način življenja
  • organiziranost, resnost, učljivost in dinamičnost

Pričakujemo:

  • nadpovprečno znanje nemškega jezika
  • nadpovprečno nemškega jezika
  • kandidata/ko z večletnimi izkušnjami s pisanjem različnih vsebin
  • veselje do ustvarjanja kreativnih vsebin
  • ambicioznega kandidata z željo, da se uči od najboljših v industriji
  • možnost dela od doma

Nudimo:

  • možnost redne zaposlitve in možnost nadpovprečnega plačila po pridobitvi ustreznih znanj
  • najkakovostnejše izobraževalne vsebine
  • kandidat bo pridobil najkakovostnejše znanje od uspešnih ljudi iz različnih industrij
  • delo v dinamičnem in mladem okolju
  • neomejene količine vrhunske kave 🙂

Kandidati naj večkrat preberejo zgornji opis in se prepričajo, če je v njih želja po hitrem učenju in napredovanju.

Če so prepričani, da je to priložnost za vas sledite naslednjim korakom.

  1. pošljite svoj CV
  2. pripnite primer svojega dela (članka) v slovenskem, angleškem in nemškem jeziku
  3. razložite zakaj bi vzeli prav vas.

Prijave, ki ne bodo upoštevale zgornjih korakov bomo avtomatsko izbrisali.

Prijave sprejemamo na e-mail:  info@online-slovenija.si

Kontaktna oseba: g. Tilen Repar

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova