Opis delovnega mesta

Uspešno podjetje Megasplet d.o.o., ki se ukvarja s spletno prodajo, zaradi širitve poslovanja, zaposli novega člana svoje ekipe:

  • SODELAVEC ZA PODPORO STRANKAM – za poljski trg (m/ž)

  • podpora strankam – preko telefona in elektronskih sporočil
  • prevajanje iz slovenskega v poljski jezik
  • komuniciranje na višji ravni

Pričakujemo:

  • doslednost in komunikativnost
  • organiziranost
  • prodajna naravnanost
  • pogoj je, da je poljščina vaš materni jezik

Nudimo:

  • delo poteka od doma ali na lokaciji podjetja v IC Trzin
  • nudimo vam redno zaposlitev ali druge oblike delovnega razmerja
  • prednost je fleksibilen delovnik
  • začetek dela je možen takoj
  • pošteno plačilo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na naslov: zaposlitev.megasplet@gmail.com

Kontaktna oseba: ga. Ana Piljić

Naslov delodajalca:

Megasplet, trgovina po internetu, d.o.o.

Gmajna 7

1236 Trzin

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Megasplet, trgovina po internetu, d.o.o.

MEGASPLET d.o.o. posluje trenutno v kar šestih državah, stremi pa k novim širitvam, s katerimi bi še povečala svojo prepoznavnost.
Trenutno zaposluje in sodeluje z več kot 25 perspektivnimi in mladimi osebami od katerih ima prav vsaka svoja opravila in naloge, vsi skupaj pa delujejo kot tim, da lahko ponudijo odlično izkušnjo, kakovostne izdelke in dosežejo zadovoljstvo kupca.