Opis delovnega mesta

V podjetju Hypex d.o.o. zaradi odličnega poslovanja širijo svojo ekipo zaposlenih in medse vabijo novega sodelavca:

  • SODELAVEC ZA TEHNIČNO PODPORO V PRODAJI ZA TUJI TRG (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • delo na 3D programu (Inventor)
  • preračuni linearnih sistemov
  • izračuni na področju krmilne tehnike
  • pridobivanje in izdelovanje ponudb ter naročil
  • stalni stik s kupci in dobavitelji
  • aktivno sodelovanje z drugimi oddelki v podjetju
  • nenehno izobraževanje in izpopolnjevanje na področju industrijske avtomatizacije
  • delo poteka na sedežu podjetja v prodajnem oddelku

Pričakujemo:

  • aktivno znanje angleškega jezika (znanje nemškega jezika ni pogoj, ampak prednost)
  • zaželena najmanj V. stopnja  izobrazbe tehnične smeri
  • komunikativnost, prodornost, vztrajnost
  • samostojnost, samoiniciativnost, osebna urejenost

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • priložnost za graditev in razvijanje kariere
  • redno izobraževanje in usposabljanje na strokovnem področju

Vaše prijave z življenjepisom, opisom dosedanjih delovnih izkušenj ter dokazili o znanju angleškega jezika sprejemamo do 30.6.2019 na: zaposlitev@hypex.si

HYPEX, d.o.o.
Alpska cesta 43
4248 Lesce

Obiščite nas tudi na www.hypex.si

Več o HYPEX, d.o.o.

Dejstva, ki nas odlikujejo:

- na trgu smo pristni že 29 let
- konstantno beležimo poslovno rast
- nizka fluktuacija kadrov
- izvažamo v tujino
- smo tehnološko napredno podjetje
- smo proizvajalci opreme za industrijsko avtomatizacijo

PRIDRUŽITE SE NAM!