Opis delovnega mesta

Pridružite se mednarodni zgodbi o uspehu, ki jo pišemo v družbi Kia Motors, enemu največjih svetovnih proizvajalcev vozil. Postanite del ekipe, zavezane vrhunski kakovosti – naši izkušeni strokovnjaki sodelujejo pri nastajanju najboljših vozil na svetu, kar dokazujejo neodvisne študije J. D. Power, ki blagovno znamko Kia uvrščajo v sam vrh zanesljivosti in zadovoljstva, ter številna priznanja s področij dizanja in varnosti, ki jih Kia prejema že vrsto let. Ponosni smo, da smo kot zastopnik vozil Kia v Sloveniji z vami že 25 let.

V svoj team v Ljubljani k sodelovanju vabimo:

  • SPECIALISTA ZA MARKETINŠKO AVTOMATIZACIJO (Marketing Automation Specialist) m/ž,

ki bo odgovoren za razumevanje trženjskih ciljev in za njihovo doseganje s pomočjo visokokakovostnih tehničnih rešitev platforme za avtomatizacijo Marketing Cloud.

Vaše naloge:

  • priprava segmentacij strank s pisanjem poizvedb (SQL query) v programu Salesforce Marketing Cloud,
  • priprava pravil marketinške avtomatizacije,
  • razvoj dinamičnih e-mail predlog in načrtovanje uporabniške poti (customer journey),
  • prenos poslovnih in trženjskih izzivov v dobro zasnovane tehnične in CRM rešitve,
  • načrtovanje, tehnična izvedba in  testiranje rešitev, ki jih omogoča Salesforce Marketing Cloud,  ter njihova predaja v uporabo,
  • sodelovanje s CRM ekipo pri načrtovanju uporabniških poti in marketinške avtomatizacije,
  • spremljanje novosti in razvoja programov Salesforce,
  • razumevanje kompleksnega tehnološkega okolja in kontinuirana skrb za optimizacijo sistema ter preprostejše rešitve za uporabnika.

Kaj pričakujemo:

  • izkušnje iz digitalnega marketinga (e-mail marketing, družbena omrežja, digitalno oglaševanje, analitika, t.i. lead generation in lead nurturing strategije),
  • poznavanje sodobnih orodij za marketinško avtomatizacijo (načrtovanje t. i. customer journeys in audiences ter priprava marketinških avtomatizacij),
  • znanje SQL, HTML, CSS in  Java Script,
  • dobre analitične sposobnosti in samoiniciativnost pri reševanju problemov,
  • odlične komunikacijske sposobnosti,
  • sposobnost sodelovanja s  tehnično manj podkovanimi sodelavci,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • dobro sodelovanje v timu in ciljna usmerjenost,
  • prednost imajo kandidati z dobrim poznavanjem SQL-a in dela s podatkovnimi bazami.

Ponujamo vam:

  • stimulativno plačilo in dodatno nagrajevanje,
  • delo v mednarodnem podjetju,
  • karierni uspeh in napredovanje,
  • kreativno delo in edinstveno družbeno kulturo.

Vabimo vas, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete najkasneje do 15. 5. 2021. Prijave sprejemamo preko spletne povezave: https://www.kia.si/zaposlimo/job_form/8024

Več o KMAG d.o.o.

Kia Motors Corporation šteje med najuspešnejša globalna avtomobilska podjetja s poudarjenim smislom za kakovostne avtomobile za mlade po srcu. Znamka po vsem svetu zaposluje več kot 52.000 ljudi in letno ustvari več kot 49 milijard dolarjev prihodkov.