Opis delovnega mesta

SLOŠNA BOLNIŠNICA IZOLA OSPEDALE GENERALE ISOLA, IZOLA – ISOLA

 zaposli:

  • SREDNJA MEDICINSKA SESTRA – V NEGOVALNI ENOTI V BOLNIŠNIČNI DEJAVNOSTI (ODDELEK ZA INTERNO MEDICINO)  (m/ž)

  • OPRAVLJANJE DEL IN NALOG SREDNJE MEDICINSKE SESTRE V NEGOVALNI ENOTI, IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE V RAZLIČNIH STANJIH ZDRAVJA IN BOLEZNI TER RAZLIČNIH ŽIVLJENJSKIH OBDOBJIH. SODELOVANJE PRI SPREJEMU PACIENTA IN PRIPRAVI NAČRTA ZDRAVSTVENE NEGE, SODELOVANJE PRI ODPUSTU PACIENTA, SPREMLJANJE, OPAZOVANJE, NADZOR PACIENTOV IN DOKUMENTACIJE.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna; Zdravstvena nega in babištvo
  • vozniški izpit B kategorije
  • KANDIDATI NAJ POSREDUJEJO ŽIVLJENJEPIS S SPREMNIM PISMOM IN VSEMI DOKAZILI (POTRDILO O IZOBRAZBI IN STROKOVNEM IZPITU, POTRDILO O VPISU V REGISTER IZVAJALCEV ZDRAVSTVENE IN BABIŠKE NEGE) NA E-NASLOV: KADROVSKA@SB-IZOLA.SI.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas, 12 mesecev, s poskusno dobo
  • večizmensko delo

Način prijave: KANDIDATI NAJ POSREDUJEJO ŽIVLJENJEPIS S SPREMNIM PISMOM IN VSEMI DOKAZILI (POTRDILO O IZOBRAZBI IN STROKOVNEM IZPITU, POTRDILO O VPISU V REGISTER IZVAJALCEV ZDRAVSTVENE IN BABIŠKE NEGE) NA E-NASLOV: KADROVSKA@SB-IZOLA.SI.

📞 Kontaktna oseba:

KADROVSKA SLUŽBA
Telefon: 05 66 06 895
E-naslov: kadrovska@sb-izola.si

Polje 40

6310 IZOLA – ISOLA