Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • STRATEG MARKETINŠKIH KAMPANJ ZA NEMŠKI TRG (m/ž)

Iščemo kandidata za popolnoma nov tip delovnega mesta, ki pred dvema letoma še ni obstajalo, najpozneje čez dve leti bo pa v svetu izjemno iskano.

Digitalni marketing je v letu 2018 prvič v zgodovini presegel klasičnega. Z nadaljevanjem tega trenda bo potreba po priučenih digitalnih marketerjih v prihodnosti velika. Oglaševalski kadri s področja klasičnih medijev dokazano nimajo prednosti pred kadri, ki se želijo priučiti novodobnih marketinških pristopov.

  •  dnevno urejanje Facebook strani in Google Adwords kampanj
  • pomoč pri vodenju marketinški kampanj
  • ustvarjanje vsebin
  • veliko drugih zanimivih delovnih nalog

Pogoji:

  • dosegljivost vsaj 30 ur na teden
  •  visoka računalniška pismenost (uporabljanje socialnih omrežij, iznajdljivost na Google-u, Office paket, osnove v Adobe paketu)
  •  zanimanje in želja po vrhunskih znanjih
  •  organiziranost, resnost, učljivost in dinamičnost
  • zanimanost in samoiniciativnost

Pričakujemo:

  • visoko stopnjo znanja nemškega jezika
  •  ambicioznega kandidata z željo, da se uči od najboljših v industriji
  • veselje do ustvarjanja kreativnih vsebin in nekaj občutka za vizualne vsebine

Nudimo:

  • možnost redne zaposlitve in možnost nadpovprečnega plačila po pridobitvi ustreznih znanj
  • možnost dela od doma
  • najkakovostnejše izobraževalne vsebine in možnost obiska konferenc, tečajev…
  •  kandidat bo pridobil najkakovostnejše znanje od uspešnih ljudi iz različnih industrij in različnih področij
  •  delo v dinamičnem in mladem okolju

Starost in spol kandidata nista pomembna in leta izkušenj tudi ne.
Najbolj pomembna je zagnanost in odlično znanje Nemškega jezika.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na elektronski naslov: zaposlitev@online-slovenija.si

Kontaktna oseba: g. Tilen Repar

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova

Več o Petit d.o.o.

Podjetje Petit d.o.o. je skupaj s sestrskimi podjetji v tujini vodilni prodajalec naravnih konopljinih izdelkov v Nemčiji in eno najuspešnejših slovenskih podjetij pri prodaji na Amazonu.
Povezana podjetja se ukvarjajo z novimi tehnologijami in finančnimi rešitvami, kar pomeni da izbranemu kandidatu ne bo dolgčas in bo lahko dobro unovčil svoje sposobnosti na različnih področjih.